Помер актор серіалу “Глухар” – 48-річний Олексій Герилович: зірку знайшли мертвим вдома. Усі подробиці

Актор відомих російських серіалів "Універ" та "Глухар" Олексій Герилович помер у віці 48 років. Тіло зірки знайшли в його квартирі в Москві.

У середу 12 січня 2022-го стало відомо, що помер Олексій Герилович. Зірка серіалу “Глухар” несподівано пішов на той світ на 49-му році життя. За даними ЗМІ, протягом кількох днів артист не виходив на зв’язок, після чого близькі забили тривогу. Про смерть Олексія Гериловича повідомив друг. Він приїхав провідати знаменитість, але натомість виявив його бездиханне тіло на кухні, поруч був знайдений пакет з ліками.

Правоохоронці наразі займаються з’ясуванням обставин сумної події. Попередньо кримінальних слідів не виявлено, проте серед версій є й така.

Актор активно займався спортом, рідно скаржився на здоров’я. В минулому році Герилович переніс ковід. За його плечима десятки ролей в кіно і серіалах. Частіше за все Олексій був зайнятий у детективному жанрі, глядачеві запам’ятався завдяки своїй спортивній статурі та брутальному вигляду. Його герої переважно бандити й тілоохоронці.

Помер Олексій Герилов з серіалу Глухар
Помер Олексій Герилов з серіалу Глухар

У 1998 році Герилович закінчив Білоруську державну академію мистецтв, а у 2004-му – Школу акторської майстерності Юрія Гримова. Зніматися почав з 2005-го. Він встиг попрацювати в таких проєктах, як “Глухар”, “Інтерни”, “Універ”, “Детективи”, “БУМЕРанг”, “Шлях додому”, “Адвокат”, “Домашній арешт” та багатьох інших.

Це далеко не єдина смерть артистів, які знялися в “Глухарі”. У грудні 2020-го від хвороби помер Олександр Самойлов. Квітень 2021-го забрав життя Олексія Артамонова, актор пролежав кілька днів у себе вдома, міг померти від серцевого нападу.

реклама

Поділіться статтею

Дружина Нікіти Добриніна Квіткова вирішила не прикидатися, що все гаразд

Дружина екс-холостяка Нікіти Добриніна Квіткова вирішила не прикидатися, що все гаразд: “Я на межі…”

Дружина Нікіти Добриніна Даша Квіткова вийшла на зв'язок та розповіла правду про те, що їй доводиться переживати у якості матері. Деталі в статті.
Сергій Сосєдов публічно викрив Аллу Пугачову

Сергій Сосєдов публічно викрив 72-річну Аллу Пугачову: не є виконавицею та завдячує популярністю іншій людині

Сергій Сосєдов вже неодноразово зачіпав особистість Алли Пугачової у своїх критичних висловах, і на цей раз не обійшов зірку стороною. Усі деталі в статті.
 Леся Нікітюк прийшла у свідомість після операції та розповіла про зміни в її тілі

34-річна Леся Нікітюк прийшла у свідомість після операції та розповіла про зміни в її тілі: “Робили ніс”

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк вийшла на зв'язок та повідомила про причину її зникнення з соцмереж. Виявляється, зірка робила операцію.
Схудлий 57-річний Олег Скрипка назвав суму, за яку готовий зустрітися з фанатами

Схудлий 57-річний Олег Скрипка назвав суму, за яку готовий зустрітися з фанатами: просить більше тисячі доларів

Олег Скрипка зробив потужну кар'єру на українській сцені, ставши улюбленцем публіки. Зараз він трохи змінив спосіб життя та вирішив поекспериментувати у мережі.
Віктор Павлік віддає квартиру колишній, а Катя Репяхова почала вже економити на обіді

Віктор Павлік віддає квартиру колишній, а Катя Репяхова почала вже економити на обіді: “Дешево та сердито”

Віктор Павлік і Катя Репяхова завжди наголошують, що їх шлюб є щасливим. Втім, ідилію зруйнували життєві обставини, у яких подружжя прощається з житлом.

Популярне

Останні новини