26-річній Аліні Гросу недостатньо Романа Полянського: співачка вмовляє коханого на третього в їхній парі

Аліна Гросу має доволі специфічне почуття гумору, у чому можна переконатися, якщо зайти на її особисту сторінку в соціальній мережі Instagram.

Два роки тому молода українська виконавиця Аліна Гросу, з якою глядачі знайомі з її дитинства, розлучилася зі своїм чоловіком, московським бізнесменом Олександром Комковим. Розлучення було оточене безкінечними скандалами, адже співачка не збиралася приховувати жодної деталі конфлікту з екс-коханим. Після гучного розриву за особистим життям артистки активно слідкували, і не дарма, адже з’являлися чутки стосовно її роману з актором Романом Полянським.

Аліні Гросу недостатньо Романа Полянського

Згодом з’ясувалося, що вони були цілком обґрунтовані. Пара більше не змогла приховувати свого зв’язку і ці відносини стали публічними. Більше, ніж півроку Аліна Гросу показує на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, як вони з коханим проводять разом час та працюють. Адже Роман не тільки знімається у кліпах артистки, але й став її партнером у фільмах.

Аліні Гросу недостатньо Романа Полянського. Скріншоти особистої сторінки співачки

Днями у мікроблозі Аліни Гросу з’явився новий відео ролик, в якому вона невдало пожартувала над коханим. Вона показала чорного скорпіона і заявили наступне:

“Знайшла Рому в мініатюрі. От думаю, може завести ще одного? Скорпіона…”

Після сказаного вона показала реакцію Полянського, який був не здивований почутим, але навмисне закотив очі, щоб його несхвалення було зрозуміло не тільки Аліні.

Здається, співачці замало одного Романа Полянського, їй захотілося аж двох. Звісно, жарт про скорпіона — це відсилка до його знаку зодіаку. Судячи з усього, характер актора збігається зі стереотипами про Скорпіонів.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини