26-річній Аліні Гросу недостатньо Романа Полянського: співачка вмовляє коханого на третього в їхній парі

Аліна Гросу має доволі специфічне почуття гумору, у чому можна переконатися, якщо зайти на її особисту сторінку в соціальній мережі Instagram.

Два роки тому молода українська виконавиця Аліна Гросу, з якою глядачі знайомі з її дитинства, розлучилася зі своїм чоловіком, московським бізнесменом Олександром Комковим. Розлучення було оточене безкінечними скандалами, адже співачка не збиралася приховувати жодної деталі конфлікту з екс-коханим. Після гучного розриву за особистим життям артистки активно слідкували, і не дарма, адже з’являлися чутки стосовно її роману з актором Романом Полянським.

Аліні Гросу недостатньо Романа Полянського

Згодом з’ясувалося, що вони були цілком обґрунтовані. Пара більше не змогла приховувати свого зв’язку і ці відносини стали публічними. Більше, ніж півроку Аліна Гросу показує на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, як вони з коханим проводять разом час та працюють. Адже Роман не тільки знімається у кліпах артистки, але й став її партнером у фільмах.

Аліні Гросу недостатньо Романа Полянського. Скріншоти особистої сторінки співачки

Днями у мікроблозі Аліни Гросу з’явився новий відео ролик, в якому вона невдало пожартувала над коханим. Вона показала чорного скорпіона і заявили наступне:

“Знайшла Рому в мініатюрі. От думаю, може завести ще одного? Скорпіона…”

Після сказаного вона показала реакцію Полянського, який був не здивований почутим, але навмисне закотив очі, щоб його несхвалення було зрозуміло не тільки Аліні.

Здається, співачці замало одного Романа Полянського, їй захотілося аж двох. Звісно, жарт про скорпіона — це відсилка до його знаку зодіаку. Судячи з усього, характер актора збігається зі стереотипами про Скорпіонів.

реклама

Поділіться статтею

Аліні Гросу недостатньо Романа Полянського

26-річній Аліні Гросу недостатньо Романа Полянського: співачка вмовляє коханого на третього в їхній парі

Аліна Гросу має доволі специфічне почуття гумору, у чому можна переконатися, якщо зайти на її особисту сторінку в соціальній мережі Instagram.
Слава Камінська у весільній сукні заявила про шлюб

37-річна Слава Камінська у весільній сукні заявила про шлюб: “Помирилися з колишнім чоловіком Едгаром”

Популярна українська співачка Слава Камінська знову з'явилася на людях у весільній сукні та заінтригувала публіку дивним коментарем до фотографій.
Дружина Віктора Павліка показала, як його дорослі діти відреагували на новину про вагітність

Дружина Віктора Павліка показала, як його дорослі діти відреагували на новину про вагітність: “Ну, я вітаю…”

Молода дружина Віктора Павліка довго відкладала той момент, коли зможе показати своїм підписникам, як старші діти артиста відреагували на новину про братика.
Хто та жінка, яка обійшла дружину Ігоря Кондратюка

Хто та жінка, яка обійшла дружину 55-річного Ігоря Кондратюка: продюсер зізнався в почуттях молодій акторці

Ігор Кондратюк прославився в Україні не тільки, як талановитий продюсер, але і як зразковий сім'янин, який уважно слідкує за кожним своїм рухом та словом.
Олексій Суханов уперше показав світу своє кохання

Ведучий “Говорить Україна” Олексій Суханов уперше показав світу своє кохання: “Це щастя, яке ніколи не зрадить”

Ведучий ток-шоу "Говорить Україна" Олексій Суханов поділився новою фотографією в особистому блозі. На знімку шоумен показав свого улюбленця.

Популярне

Останні новини