34-річна Леся Нікітюк прийшла у свідомість після операції та розповіла про зміни в її тілі: “Робили ніс”

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк вийшла на зв'язок та повідомила про причину її зникнення з соцмереж. Виявляється, зірка робила операцію.

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк є ледь не головним інфлюенсером у соцмережах в Україні. Теледіва активно розвиває власний блог в Інстаграм. А її доходи з нього значно більші, ніж зі зйомок на телебаченні.

Зазвичай, блогери не дозволяють собі втрачати зв’язок з підписниками, але інколи обставини цього вимагають. Як наприклад, це сталося у Лесі Нікітюк.

 Леся Нікітюк прийшла у свідомість після операції та розповіла про зміни в її тілі

Нещодавно вона опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відео звернення, в якому розповіла про те, що їй довелося перенести. Виявляється вона пережила операцію.Нещодавно вона опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відео звернення, в якому розповіла про те, що їй довелося перенести. Виявляється вона пережила стоматологічну операцію. Телеведучий імплантували новий зуб, який буде служити їй вірою та правдою.

Леся Нікітюк прийшла у свідомість після операції та розповіла про зміни в її тілі. Скріншот особистої сторінки телеведучої

“Усім привіт. Я сьогодні не на зв’язку, тому що я в перший раз в житті була під на**озом. Мені не робили ніс, мені не робили глаз, з вухами також все нормально, ци*і також не роблю. Поки! Мені робили зуб. Зуб! Мені робили зуб! Чотири години мені робили зуб. Я прокинулась і ні **собачого не помню”, — заявила зірка.

Однак, дуже швидко її настрій прийшов у норму, до якої усі звикли, а бажання активно налагоджувати контакт з користувачами мережі повернулося. Тому, усі хто хвилювався за зірку можуть розслабитися.

реклама

Поділіться статтею

 Леся Нікітюк прийшла у свідомість після операції та розповіла про зміни в її тілі

34-річна Леся Нікітюк прийшла у свідомість після операції та розповіла про зміни в її тілі: “Робили ніс”

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк вийшла на зв'язок та повідомила про причину її зникнення з соцмереж. Виявляється, зірка робила операцію.
Схудлий 57-річний Олег Скрипка назвав суму, за яку готовий зустрітися з фанатами

Схудлий 57-річний Олег Скрипка назвав суму, за яку готовий зустрітися з фанатами: просить більше тисячі доларів

Олег Скрипка зробив потужну кар'єру на українській сцені, ставши улюбленцем публіки. Зараз він трохи змінив спосіб життя та вирішив поекспериментувати у мережі.
Віктор Павлік віддає квартиру колишній, а Катя Репяхова почала вже економити на обіді

Віктор Павлік віддає квартиру колишній, а Катя Репяхова почала вже економити на обіді: “Дешево та сердито”

Віктор Павлік і Катя Репяхова завжди наголошують, що їх шлюб є щасливим. Втім, ідилію зруйнували життєві обставини, у яких подружжя прощається з житлом.
Гороскоп на 14 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 14 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: прекрасний день для романтики, кохання та зізнань

Гороскоп на 14 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день, який так чи інакше приводитиме до думок про любов та кохання. Детальніше в статті.
Настя Каменських намагалася приховати вагітний живіт і сама себе видала

34-річна Настя Каменських намагалася приховати вагітний живіт і сама себе видала: Потап готується стати татом

Про вагітність Насті Каменських чутки ходять вже не один рік. Однак, артистка не поспішає тішити шанувальників новиною про поповнення. Чи просто приховує його?

Популярне

Останні новини