46-річна Наталя Могилевська оконфузилася через Олю Полякову: як Суперблондинка насолила своїй колезі?

Популярна українська співачка Наталя Могилевська веде активний світський образ життя. Зірка — бажана гостя на показах мод та презентаціях. Її виходи на червону доріжку завжди захоплюють, а супроводжуючі постійно викликають підозри, адже артистка не оприлюднює імен своїх обранців.

Дмитро Гордон і Наталія Могилевська
Наталя Могилевська оконфузилася через Олю Полякову

Знаменитість вже досягла того рівня, коли не боїться оконфузитися перед публікою і ба більше готова розповісти про це сама, щоб посміятися з глядачами разом. Це імпонує їй більше, ніж обговорювати журналістами свої романи.

Наталя Могилевська оконфузилася через Олю Полякову

Тому зовсім не дивно, що днями на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram з’явилася нова публікація, в якій вона розповіла, як гепнулася біля свого дому. Усю провину стосовно того, що сталося вона переклала на плечі Олі Полякової, яка була однією з причин, через яку артистка, власне, і збиралася на захід, на шляху до якого потерпіла фіаско.

Наталя Могилевська була присутня на прем’єрі мюзиклу, у якому взяла участь Суперблондинка. Варто відмітити, що співачка також засвітила струнку фігуру, до якої вона йшла дуже довго. У весь 2021-й артистка боролася з зайвою вагою та сиділа на різноманітних дієтах. Для того, щоб схуднути вона навіть прийняла виклик. У разі не виконання завдання вона мала з голити своє волосся на голові. Нащастя ця біда обійшла її стороною. Тому зараз зірка струнка, з шевелюрою та дуже впевнена в собі.

Схожі новини