Євген Огір мав дітей і таємну дружину: кого покійний чоловік Тіни Кароль роками приховував від співачки

Життя Євгена Огіра було сповнено таємниць. Чоловіка немає вже 8 років, але все одно фанати намагаються дійти до істини та дізнатися все.

Шлюб Тіни Кароль та Євгена Огіра став показовою історією для всього українського шоу-бізнесу. Об’єднавшись у 2008 році, вони не розлучалися ні на мить. Навіть перед Всевишнім скріпили свої серця. Та, як відомо, затяжна хвороба, а за нею і кончина не дала подружжю бути разом.

Євген Огір мав дітей і таємну дружину

Тіна пронесла цю рокову подію через всю свою творчість. Євген став наче святим. Та на фоні переживань поп-діви, фанати цієї родини забули, що до зустрічі з Кароль, в Огіра було насичене та незалежне життя з іншими жінками. А чи є спадкоємці?

Що відомо про позашлюбних дітей Євгена Огіра?

Першу обраницю чоловіка звати Дарина. Вона – яскрава молода брюнетка, яка зустріла Євгена ще за часів навчання. Університет імені Карпенка-Карого, який випускає багато зірок, став місцем зустрічі пари. Стосунки розвивалися бурхливо, але так само швидко згасли. Річ у тім, що в Огіра на стороні знайшлася дитина.

Євген Огір мав дітей і таємну дружину
Євген Огір мав дітей і таємну дружину

Про другу кохану чоловіка відомо мало. Її звати Надія і вона подарувала продюсерові сина. Хлопчика назвали на честь тата. За життя Євгена, дитина приїздила гостити до будинку Тіни. Поп-діва була не проти того, аби Веніамін, який був тоді ще зовсім крихітним, спілкувався з братом.

Дарина Огір. Фото зі сторінки жінки у Фейсбуці
Перша дружина Євгена Огіра

Така доброта згодом вилізе співачці боком. Мати Євгена Огіра-молодшого буде претендувати на всі багатства, нажиті її екс-чоловіком. Буде зазіхати навіть на пісні Кароль, але конфлікт вдасться владнати.

Чи підтримує контакт Веніамін з братом зараз – не відомо. Тіна після 2013 року жодного разу не пригадала позашлюбного сина коханого.

Більше про долю та життя поп-діви у відео:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини