31-річний Єгор Гордєєв затримав свій погляд на Нелі Шовкопляс, а вона не стримала почуттів: “Так люблю”

Стосунки Нелі Шовкопляс та Єгора Гордєєва усе частіше стають темою для обговорення, і не дарма, адже їхня дружба вражає ніжністю та романтикою.

Завдяки активній та великий роботі піар-відділу програми Сніданок з 1+1 фанати шоу можуть постійно спостерігати за Єгором Гордєєвим, Нелею Шовкопляс, Русланом Сенічкіним та Людмилою Барбір. І насправді, є на що поглянути, адже вони встигли зблизитися, а тому їхні веселощі поза камерами можуть цікавити публіку більше, ніж розмови в ефірі.

Єгор Гордєєв міцно стиснув руку Нелі Шовкопляс та ніжно припав до неї
Єгор Гордєєв затримав свій погляд на Нелі Шовкопляс, а вона не стримала почуттів

Єгор Гордєєв затримав свій погляд на Нелі Шовкопляс, а вона не стримала почуттів

Мабуть тому і самі телеведучі стали більш активними в соціальних мережах. Інколи їм вдається не просто зацікавити своїх фанатів, а підлити олії у справжні вогнище. Наприклад, нещодавно Неля Шовкопляс опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію з Єгором Гордєєвим та Євгеном Клопотенко.

Єгор Гордєєв затримав свій погляд на Нелі Шовкопляс, а вона не стримала почуттів. Скріншот особистої сторінки телеведучої

Їй вдалося впіймати в момент, у який Єгор дивився на неї дуже незвичайним поглядом. Також телеведуча зізналася, що любить цих двох холериків.

Нагадуємо, що між ведучими за офіційною версією нічого немає. Неля заміжня і виховує двох синів. Напроти Єгор затятий холостяк, який не вірить у серйозні стосунки у своєму житті. Мовляв, в нього просто не вистачає часу на це і він не готовий навіть розпочинати довготривалі романи. Також варто відмітити, що у Сніданку є ще одна пара друзів, яку постійно намагаються звести глядачі. Руслан Сенічкін та Людмила Барбір здаються аудиторії ідеальними, щоб зустрічатися один з одним.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини