“Пропав Віталій Козловський”: колеги подали співака у розшук – куди зник та що сталося з українською зіркою

Віталій Козловський на початку нового року вирішив кардинально змінити свій імідж. Артист збрив свою фірмову борідку та почав носити окуляри.

Віталій Козловський ніколи не боявся експериментувати із зовнішністю. Артист та його стилісти протягом усієї його кар’єри продумували до дрібниць не лише творчий доробок співака, а й різні родзинки в його стилі. На початку свого професійного шляху на великій сцені Віталій носив подовжене волосся та іміджеву борідку, за якою його й почали впізнавати.

Віталій Козловський у молодості
Віталій Козловський у молодості

Несподівано для усіх фанатів Віталій вирішив змінити свій імідж – відразу після святкування нового 2022 року артист збрив свою вже легендарну борідку та вкоротив зачіску. До нового образу випускник проєкту “Шанс” додав іміджеві окуляри та похизувався новою зовнішністю перед прихильниками.

Фанати Козловського зійшлися на думці, що тепер його просто не впізнати. Та й Віталій зізнався, що він далеко не відразу звик до таких змін та нового себе у відображенні дзеркала.

“Розумію, що у людей шок, бо сам себе не впізнаю. Несподівано повернувся до своїх 16”, – розповів артист у особистому блозі.

Пропав Віталій Козловський
Пропав Віталій Козловський

Колега Козловського по сцені Оля Цибульська навіть оголосила свого колегу у розшук.

“Офіційна заява. Пропав Віталій Козловський. На його сторінці в Instagram з’явилося якесь диво без бороди, яке ходить у його шапці та каже, що він – Віталій Козловський. Якщо ви бачили Віталіка Козловського, дайте мені знати”, – пожартувала вона у себе на сторінці в Інстаграм.

Підписники артиста відзначили, що так 36-річний співак виглядає набагато молодшим:

  • “Так незвично бачити тебе без бороди Віталік. Дивишся на фото нібито і ти і несхожий”;
  • “Зовсім інше обличчя. Красивий, свіжий і помолоділий”;
  • “Без бороди та вусів набагато краще”, – пишуть користувачі мережі.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини