48-річний Олександр Пономарьов покинув Україну та рушив за кордон: “В Україні немає чого ловити”

Популярний український співак Олександр Пономарьов виїхав закордон та поділився кадрами з відпочинку. Чим займається артист і де знаходиться, дізнайтеся в нашій статті.

Популярний український артист Олександр Пономарьов не є активним користувачем соціальних мереж. Але артист мало-помалу звикає до нових правил і вже взяв за звичку регулярно оновлювати свою стрічку Instagram. Зазвичай він присвячує нові пости своїй творчості, але на його акаунті можна знайти й фотографії особистого характеру.

Олександр Пономарьов засвітив інтер'єр заміського маєтку
Олександр Пономарьов покинув Україну та рушив за кордон

Так, співак любить фотографуватися з сином Сашком, природою, а також спілкуватися на камеру разом зі своєю улюбленицею Ши.

Олександр Пономарьов покинув Україну та рушив за кордон

А днями на його особистій сторінці в соціальній мережі Instagram з’явилася нова фотографія з відпочинку.

Виявляється Олександр Пономарьов без галасу покинув кордони України і гайнув на курорт. От тільки який саме зірка замовчує. Знаменитість не квапиться відмічати геолокацію на світлинах, тому фанати не мають і гадки, де його шукати. Тим не менш, вони дуже раді за кумира, який знайшов час, щоб відпочити.

Олександр Пономарьов покинув Україну та рушив за кордон. Скріншот коментарів під публікацією співака

Логічно, що це країна, яка близько знаходиться до екватору. Адже на кадрах помітні пальми, океан та білий пісок. Але навіть з курорту Олександр Пономарьов не забуває працювати і нагадує своїм підписникам про те, що його відеороликів YouTube набирають все більше і більше переглядів, а його творчість не забувається, а цінується шанувальниками. Нагадуємо, що не так давно світ побачила його колаборація з Дзідзьо, яка знайшла відгук в аудиторії.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини