34-річна Настя Каменських незабаром народить Потапу малюка: новина про поповнення пролунала на “Голосі країни”

Відома українська співачка Настя Каменських можливо незабаром народить Потапу малюка. Про це стало відомо з випуску "Голос країни". Усі деталі в статті.

На поповнення у родині Потапа та Насті Каменських українські глядачі чекають ледве не вічність. На відміну від інших пар в українському шоу-бізнесі, після зізнання у тому, що вони одружилися, пара не поспішає з дітлахами.

До чоловіка Насті Каменських Потапа повернулася колишня
Настя Каменських незабаром народить Потапу малюка

Щоправда згодом з’ясувалося, що це не цілковито їхнє рішення. Так, продюсер неодноразово зізнався, що мріє стати багатодітним батьком, але пояснити, чому Настя Каменських досі не може народити свого первістка не зміг. Обидві зірки зсилаются на господа Бога та його волю.

Настя Каменських незабаром народить Потапу малюка

Настя Каменських незабаром народить Потапу малюка. Кадр зі зйомок

Тим не менш, нещодавно новому обличчю в українському шоу-бізнесі вдалося заінтригувати публіку словами про те, що Потап та Настя все ж таки стануть батьками найближчим часом. Сталося це на зйомках музичного шоу “Голос країни”. Нова учасниця проєкту Олена Чукаленко, яка виявилася представницею ромської національності, передбачила появу на світ спільної дитини Олексія та його дружини.

“Йде дуже-дуже цікава подія. До цієї події ви готуєтеся вже достатньо давно. Подія пов’язана з дівчиною. Те, на що ви сподіваєтеся – 100% вдасться”

За лаштунками тато Олени додав, що Олексій стане ще раз татком, на що Юрій Горбунов відповів:

“Це ж наші сусіди, вони знаєте, скільки працюють над цим?”

Але Потап дуже зрадів почутому, і виразив великі надії на те, що передбачення збудеться, і Настя Каменських таки подарує йому дитинку. А на скільки Олена виявилася чесною, ми зможемо дізнатися лише згодом.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини