43-річна Ані Лорак полетіла на край світу з молодим супутником: знайшла заміну зраднику Мурату Налчаджиоглу

Популярна українська співачка Ані Лорак вирушила на відпочинок в теплі краї з таємничим супутником, який засвітився з нею в кадрі. Заміна Мурату Налчаджиоглу знайдена.

Ані Лорак багато працює над своєю творчістю, тож час від часу знаходить можливість вирватися з робочих буднів туди, де не треба ні про що думати, особливо про зради колишнього чоловіка Мурата Налчаджиоглу. З турецьким бізнесменом артистка прожила 10 років у шлюбі, народила йому доньку Софію, а у відповідь на це отримала знімки папараці, на яких коханий весело проводить час в компанії моделі, поки вона на гастролях.

Незважаючи на розбите серце, Кароліна хотіла пробачити чоловіка та зберегти сім’ю, однак Мурат зупинитися не зміг. Зрештою терпець зірки увірвався, тож на початку 2019 року шлюб пари офіційно розпався, хоча співачка досі пише пісні про біль від невірності обранця. Він тим часом готується до весілля з 25-річною візажисткою Лілією з Києва, пропозицію якій зробив восени 2021-го.

Наречена Мурата Налчаджиоглу показала квартиру, в якій вони живуть
Колишній чоловік Ані Лорак одружується

Особисте життя Ані Лорак налагоджується

Своїм фанатам артистка повідомила, що нарешті вирушила в теплі краї відпочивати, і навіть не сама. Так, в Інстаграмі Ані Лорак з’явилися фото з відпочинку, де вона позує біля басейну і демонструє свою ідеальну фігуру:

“Хай живе сонце! Як довго я тебе чекала…”, – пише знаменитість.

А вже в Інста-сторіз Кароліна з’явилася з таємничим красенем, ім’я якого називати не стала. Схоже, саме він фотографував Лорак в купальнику.

Ані Лорак полетіла в теплі краї з таємничим красенем
Ані Лорак полетіла в теплі краї з таємничим красенем

З ким співачка залишила доньку Софію та як дівчинка росте без батька дізнавайтеся на YouTube-каналі “Одна минута”:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини