Як насправді живе 14-річний син Тіни Кароль від Євгена Огіра: смакує життя за кордоном та говорить англійською

Веніамін Огір - популярна дитина зіркової матері. Втім, мало хто знає, що насправді відбувається в тіні Тіни Кароль з її сином. Дізнайтеся, як живе хлопець.

У цьому світі їх двоє – мама Тіна та син Веня. Разом боролися за життя тата, разом пережили його втрату. У хлопця, який фантастично схожий на свого батька, не по віку дорослий погляд.

Як насправді живе 14-річний син Тіни Кароль від Євгена Огіра

Він рано почав жити без мами. Його 6-річного Кароль відправила на навчання до Великої Британії, адже дуже хотіла дати своїй дитині найкращу освіту.

Як насправді живе 14-річний син Тіни Кароль від Євгена Огіра

Щоправда, на самоті він там не лишився. Його матір була готова прилетіти за першою необхідністю до дитини, а там, на Туманному Альбіоні, піклувалася про Веню інша родина. Про неї співачка говорить так, що ці люди були послані їм з сином самим Господом. Необхідність прилаштувати до українців свого сина була не лише у його комфорті. Тіна не приховує, що їй потрібен був рік для того, щоб налагодити всі справи після кончини коханого.

Як насправді живе 14-річний син Тіни Кароль від Євгена Огіра

Попри зірковий статус неньки, Веніамін росте вельми скромним хлопцем. Він не був помічений у соціальних мережах, адже більшість часу проводить за підручниками, щоб радувати маму відмітками.

Repton Preparatory School – так називається навчальний заклад, де вчиться Огір-молодший. Подейкують, що уроки там обходяться мамі у мільйон гривень.

Чи планує Веніамін повернутися в Україну?

Сам хлопець коментарів з цього приводу не дає. Відомо, що мама відправила його закордон, аби не затьмарювати індивідуальність дитини своєю історією та не викликати жалість до нього. Єдине, що бажає Тіна, аби після випуску син таки повернувся на Батьківщину. Навіть закордоном він вшановує наші традиції та не забуває мову.

Більше про життя Тіни та Вені у відео:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини