48-річна Таюне обійняла дівчинку з косичками, яка разюче на неї схожа: позашлюбна донька не від Олега Винника?

Фанати таємної пари Олега Винника і Таюне впевнені, що знайшли фото дорослої дочки бек-вокалістки, яка неймовірно на неї схожа. Подивіться і ви.

Особисте життя зірок завжди цікавить публіку, а у випадку повелителя вовчиць Олега Винника градус інтересу неабияк підвищується, адже він тримає в секреті все, що не стосується творчості. Втім, усі вітчизняні ЗМІ називають його дружиною бек-вокалістку Таїсію Сватко, більш відому як Таюне.

Жодних коментарів таємна пара з цього приводу не дає, саме тому в мережі не вщухають розмови про те, що стосунки музикантів дійсно більш ніж робочі, бо мовчання – знак згоди.

Олег Винник і Таюне
У Таюне знайшлася позашлюбна донька не від Олега Винника

Олег і Таїсія ведуть сторінки у соцмережах. Кожна нова публікація викликає захват у шанувальників, проте не обходиться і без традиційних чуток стосовно їхнього особистого.

Так, під фото Таюне з молодою дівчиною на ім’я Ніна, підписники одразу ж помітили їхню разючу схожість. Ось як сама співачка підписала світлину:

“Круто насолоджуватись святом разом”.

У коментарях відреагували з блискавичною швидкістю:

  • “Дуже красиві і сильно схожі дівчата”;
  • “Дівчаточка, ви дуже гарні, і чимось схожі”;
  • “Чого вони так схожі?”;
  • “Дуже гарна дівчина! Щастя вашій родині!”.

Серед версій є й така, що це Таюне позує з позашлюбною дочкою не від Олега Винника. Йому вона, як подейкують, народила сина Юліана, який живе у Німеччині та будує спортивну кар’єру. А одного разу під час прес-конференцій артист так розговорився, що видав ім’я своєї майбутньої донечки:

“Якщо Бог подарує мені дівчинку, назву її Жанна”.

Інші цікаві новини про повелителя вовчиць висвітлює YouTube-канал “Одна минута”:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини