30-річна співачка MARUV вагітна первістком: епатажна артистка засвітила кругленький животик перед камерою

Тридцятирічна співачка та переможниця Національного відбору на пісенний конкурс Євробачення 2019 MARUV чекає на народження первістка. Про це з посиланням на довірене джерело повідомив сайт Clutch. ЗМІ також наголосило, що артистка нещодавно відмовилася від турів та взяла паузу у концертній діяльності.

Окрім того в мережі були помічені декілька фото артистки з округленим животиком. На одному з них артистка позувала під час гастролей Росією, а її колеги по сцені, співачка Рита Дакота та солістка гурту Little Big Соня Таюрська, обняли Анну за животик. До того ж прихильники артистки помітили, що леопардове плаття підкреслює округленість, яка може свідчити про вагітність.

MARUV вагітна первістком
MARUV вагітна первістком

Зараз виконавиця знаходиться на пізніх термінах вагітності, тож зовсім скоро можна чекати на новину про народження малюка в Анни. Нагадаємо, що артистка декілька років заміжня за своїм піар-директором Олександром Корсуном. Після весілля вона взяла прізвище чоловіка.

Як виглядає чоловік MARUV
Як виглядає чоловік MARUV

Що відомо про діяльність співачки MARUV?

Анна Корсун отримала широку популярність в Україні та за її межами у 2019 році, коли взяла участь у Національному відборі на пісенний конкурс “Євробачення”. Співачка виграла його зі своєю провокаційною піснею Siren Song без жодних суперечок між журі та телеглядачами – їй провокували великий успіх на вокальному змаганні. Однак пізніше її відсторонили від участі у Євробаченні через відмову MARUV закінчити концертну та гастрольну діяльність у Росії. За словами артистки, вона – творча особистість і хоче спілкуватися зі своїми шанувальниками, не зважаючи на кордони. Через цей інцидент у 2019 році Україна пропустила Євробачення.

Популярне зараз

Схожі новини