31-річний Єгор Гордєєв не стримав почуттів і в прямому ефірі поцілував Нелю Шовкопляс: ведуча світиться від щастя

Відомий український телеведучий Єгор Гордєєв нещодавно зумів ощасливити усю Україну. Для цього знаменитості довелося зробити лише одну річ — поцілувати свою партнерку.

Стосунки Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс нагадують чи то дружбу наче в фільмах, чи то зародження кохання. Не дивлячись на те, що телеведуча давно заміжня жінка і виховує синів-близнят, аудиторія все більше і більше починає вважати, що між молодими людьми є іскра.

Єгор Гордєєв не стримав почуттів і в прямому ефірі поцілував Нелю Шовкопляс

Єгор Гордєєв міцно стиснув руку Нелі Шовкопляс та ніжно припав до неї
Єгор Гордєєв не стримав почуттів і в прямому ефірі поцілував Нелю Шовкопляс

Цікаво, що їхнє співробітництво починалося вельми холодно. Телеведуча неодноразово звинувачувала Єгора у тому, що він навіть запізнився на першу зустріч з нею. Але чим далі вони пізнавали одне одного, тим теплішими ставали їхні взаємини.

А нещодавно Гордєєву вдалося буквально ощасливити не тільки свою партнерку, але і всю Україну. Проходячи повз Шовкопляс, яка сиділа за столом, він у прямому ефірі, схопив її за плечі і поцілував у голову, і доволі емоційно. Поцілунок вийшов навіть не ніжним, а пристрасним.

Єгор Гордєєв не стримав почуттів і в прямому ефірі поцілував Нелю Шовкопляс. Скріншоти особистої сторінки телеведучого

Кадри, які побачила уся країна, розлетілися серед глядачів наче гарячі пиріжки, адже це було неочікувано, яскраво, непередбачувано, а головне — це реакція Нелі, яка підняла голову і широко посміхнулася, а потім взагалі почала сміятися, не стримуючи позитивних емоцій.

Користувачі мережі настільки прониклися цим відео, що почали робити едіти з романтичною музикою і різноманітними ефектами. Один з таких і потрапив на особисту сторінку Єгора в соціальній мережі Instagram.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини