38-річна Катерина Осадча та 51-річний Юрій Горбунов роз’їхалися: з ким залишилися їхні двоє спільних дітей

Відоме українське подружжя Катерина Осадча та Юрій Горбунов повідомили, що розлетілися по різних сторонах. Що змусило пару розстатися, дізнайтеся в нашій статті.

Знамените українське подружжя Катерина Осадча та Юрій Горбунов виховують двох спільних синів. Первісток телеведучого Іван з’явився на цей світ 2017-го, а вже через 4 роки до нього приєднався хлопчик на ім’я Данилко. Не дивлячись на складність пологів та стану після них, Катя Осадча не просто швидко відновилася, вона взагалі не перебувала у декреті і працювала, поєднуючи роботу з материнством.

Катя Осадча
Катерина Осадча та Юрій Горбунов повідомили про своє розставання

Подейкують, що малюка їй приносили прямо на знімальний майданчик, щоб вона могла його погодувати.

Катерина Осадча та Юрій Горбунов повідомили про своє розставання

Також нещодавно Юрій Горбунов давав ексклюзивне інтерв’ю, в якому зізнався, що за дітьми, коли вони з дружиною не вдома, слідкує нянька або бабусі. Про це було нескладно здогадатися, адже телеведучі працюють не тільки на телебаченні, але й часто виїжджають на приватні замовлення, а також за кордон.

Так і нещодавно Осадча та Горбунов повідомили своїх підписників на особистих сторінках в соціальній мережі Instagram про те, що вони змушені розстатися.

Катерина Осадча та Юрій Горбунов повідомили про своє розставання. Скріншоти особистої сторінки телеведучої

Катерина рушила на захід України, а Юрій на схід. Телеведучий зізнався, що він вже знаходиться в Харкові, а його благовірна лише встигла відзняти гори. Звісно, це розставання триватиме недовго, але діти, судячи з усього, залишилися на відповідальність няні та бабусь. Також поруч проживає хрещений батько Івана Горбунова Потап, який може слідкувати за дітьми та приглядати, щоб все було добре.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини