Багатодітні батьки Григорій і Христина Решетніки заговорили про чергове поповнення: три синочка і лапочка-дочка

Відомий український шоумен Григорій Решетнік — батько трьох дітей. Його красуня дружина Христина повністю займається домашнім господарством, дітьми, а також бере на себе зобов’язання його агента. Молода жінка абсолютно гармонійно почуває себе вдома, реалізуючись як матір та блогерка. Останнє її далося вельми легко, адже її чоловік — відома персона в шоу-бізнесі.

Дружина Григорія Решетніка Христина полишила чоловіка з трьома дітьми
Григорій і Христина Решетніки заговорили про чергове поповнення

Григорій і Христина Решетніки заговорили про чергове поповнення

На відміну від багатьох популярних людей в Україні, вона намагається максимально щиро спілкуватися зі своєю аудиторією. Коли Христина вагітніла, вона завжди повідомляла про це на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, і адаптувала контент під свій побут та потреби її глядачів.

Ба більше, інколи Христина навіть просто обговорює свої плани, бажання та мрії. От наприклад, нещодавно вона опублікувала у своєму мікроблозі фотографію зі свята, яку підписала цікавим чином. Дівчина натякнула, що серйозно задумується про народження четвертої дитини, адже вона сильно хоче донечку.

Однак, дівчина не ділиться жодної інформацію стосовно планів на поповнення. Христина лише зізнається, що їй не вистачає жіночої компанії. Адже їй доводиться жити серед чотирьох чоловіків. Тим не менш, Григорій розділяє мрії своєї коханої і зовсім не проти ще однієї дитини.

Хтозна, можливо зовсім скоро ми почуємо чергову радісну новину від зіркової сім’ї.

Схожі новини