Спливли кадри, на яких Андрій Данилко “розважається” з мамою Сердючки Білоконь та її чоловіком: “Кохання втрьох”

Кадрів, на яких можна побачити Андрія Данилка не в образі, в мережі не так і багато. Для Вєрки Сердючки і її мами була влаштована маса фотосесій, чого не скажеш про артиста, який грає роль провідниці.

Андрій Данилко відгуляв гучне весілля з мамою Сердючки Інною
Спливли кадри, на яких Андрій Данилко розважається з мамою Сердючки Білоконь

Тому найбезцінніший скарб для фанатів артиста — це архівні знімки та кадри, які так і не були оприлюднені свого часу.

Спливли кадри, на яких Андрій Данилко розважається з мамою Сердючки Білоконь

Нещодавно у мережу потрапило старе відео з зіркою. Матеріал був оприлюднений на платформі YouTube фанатами співака. В архівному ролику було показано, як Андрій Данилко веселиться у компанії Інни Білоконь, її чоловіка та інших членів колективу. Події розгорнулися у гримерці.

Користувачів порадував не тільки той факт, що знаменитості дуже просто поводилися. Вони пили із пластикових стаканчиків і їли картоплю у мундирі. Сам Данилко відзначився ще й тим, що чудово говорить українською мовою, що деяких користувачів дуже здивувало.

Спливли кадри, на яких Андрій Данилко розважається з мамою Сердючки Білоконь. Скріншот коментарів під публікацією

Однак, не обійшлося і без гострот. Коментатори не залишили без уваги гарячу тему роману між Данилко та Білоконь і обіграли її по-новому.

Нагадуємо, що виконавиця ролі мами Вєрки Сердючки Інни Адольфівни Білоконь заміжня і виростала двох дітей. Весілля зірки припало якраз на той період, коли було створено відео. Втім, актуальної інформації стосовно сімейного статусу жінки на даний момент у мережі немає.

Схожі новини