Переможець Холостячки-2 Задворний подзвонив Огнєвіч? Андрій знову зізнався у почуттях красуні: “Хочу бути з тобою”

Андрій Задворний взяв участь у новому шоу, в якому вразив своїми вміннями та навичками причаровувати жінок. Деталі дізнайтеся у нашій статті.

До переможця романтичного проєкту “Холостячка” Андрія Задворного серед публіки склалося неоднозначне ставлення. З одного боку є глядачі, які повністю підтримують бізнесмена та вибачають йому його помилки, з іншого є шанувальники Злати, які хейтять чоловіка за його вчинки.

Злата Огнєвіч забула про Задворного і розповіла про курортний роман
Андрій Задворний зізнався у почуттях красуні

Як це ставалося і в інших екс-учасників франшизи, поступово популярність Андрія зходить нанівець, але він утримує її за допомогою свого мікроблогу, а також відвідування різноманітних програм.

Андрій Задворний зізнався у почуттях красуні

На один з таких він нещодавно потрапив. Так, на особистій сторінці зірки в соціальній мережі Instagram з’явилися відривки з “Фіт чек шоу”, де учасники мали виконувати безглузді завдання.

Андрій Задворний зізнався у почуттях красуні. Скріншоти особистої сторінки зірки

Переглядів у проєкту вельми мало, тому бізнесмен неодноразово прорекламував у своєму мікроблозі це шоу. У трейлері глядачам показали, як Андрій спочатку згадує свою участь на Холостячці, а потім дзвонить невідомій, щоб сказати їй: “Хочу бути з тобою”. Також у завданні йшлося про те, що він має зробити пропозицію руки і серця красуні.

Однак, на цей раз нею виявилася не Злата, а сестра ведучої. Варто відмітити, що за півроку Андрію Задворному довелося надто часто пропонувати іншим жінкам вийти за нього заміж.

Нагадуємо, що Злата та Андрій розірвали стосунки після півтора місяці роману. Розрив стався за ініціативою бізнесмена, який повністю втратив почуття до співачки.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини