Підбірка відео Дмитра Гордона: російські солдати, які здалися Україні

Відомий журналіст з України Дмитро Гордон повідомив, що він – особистий ворог президента Росії Путіна, бо військовий удар можливий також по його родині.
Його знають по різноманітнім інтерв’ю з діячами у сфері політики та культури.
У журналіста на цей момент склалася критична позиція стосовно Росії. В коментарях соціальних мереж він обіцяє не жаліти загарбників, що ступають на українську землю, маючи на увазі вторгнення Росії в Україну.
На своєму каналі в YouTube телеведучий виклав ролик з екскурсом у своє минуле життя, починаючи від пологового будинку, де саме він народився.
Зробив він це невипадково, а для того, що дати зрозуміти, наскільки важлива країна для нього, це Батьківщина.
І зараз, в складні часи, журналіст ділиться світлинами російських солдатів, які вирішили здатися у полон.

https://www.instagram.com/p/CadKAwAAosg/

Коментарі говорять самі за себе. Дмитро призиває дивитися, показувати всім рідним, друзям, знайомим, наголошуючи на тому, що Путін такого не покаже.
На світлинах, які опублікував відомий журналіст, можемо бачити перших полонених. В його коментарях сказано, що вони прийшли вбивати українців.

https://www.instagram.com/p/Cacu_VoAT4o/

Дмитро показує російських полонених у місті Щастя, коли військова техніка (танки, БТР) були знищені українськими захисниками.

Світлини в соціальній мережі однозначно дають зрозуміти, що часто окупанти здаються без бойових дій. Також на сторінці журналіста можна побачити, як плаче захоплений у полон загарбник.

https://www.instagram.com/p/CacoEe2gXg1/

Дмитро Гордон через Інстаграм сторінку звертається до матерів російських солдатів. Пропонує дивитися всім, як їх діти прийшли вбивати українців, але замість того потрапили у полон.

Схожі новини