(Відео, Фото) Англійські футбольні клуби солідарні з Україною та підтримують її: ні війні!

На ліверпульському полі господарі матчу з'явилися кожен з українським прапором на плечах. Крім того, команда гостей була вдягнута у спортивні куртки з принтом українського прапора з обох сторін.

Спортсмени, фанати футболу та інших видів спорту в усіх цивілізованих країнах дають зрозуміти, що підтримують українську державу в складні, тривожні часи. Також вимагають від російського агресора припинити війну та кровопролиття.

Українські футбольні гравці Олександр Зінченко та Віталій Миколенко виступають за англійські клуби: “Manchester city” та “Everton”. Перед початком поєдинку спортсмени висловили підтримку рідній країні.
Детальніша інформація: на ліверпульському полі господарі матчу з’явилися кожен з українським прапором на плечах. Крім того, команда гостей була вдягнута у спортивні куртки з принтом українського прапора з обох сторін.
Український гравець Олександр Зінченко не зміг стримати сліз, коли команди виходили на поле, та й Віталій Миколенко ледве справлявся з емоціями.

Під час цього матчу наші спортсмени були у складі запасних гравців. Але це не стало для них перепоною, щоб знайти друг друга під час розминки перед поєдинком. Вони обійнялися і трохи поговорили.

До речі, у матчі перемогли підопічні Пепа Гвардйоли (команда “Манчестер Сити”), рахунок був мінімальний (1:0).

Цю інформацію було оприлюднено на сторінці “Зірковий час” в соціальній мережі Інстаграм.
Відразу люди почали коментувати подію, також висловлюючи підтримку Україні. Було сказано, що Україна єднає світ.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини