“Весілля”: Наталія Могилевська засвітила свято у непрості часи – як виглядає наречений і що подарували гості

Наталія Могилевська. Її життя та доля вражає. Попри те, що співачка завжди користувалася популярністю серед чоловіків та мала безліч прихильників, срібного весілля ні з ким так і не вдалося зіграти. Весь свій вільний час присвячує зірка кар’єрі. Навіть зараз у нелегкі часи намагається не кидати своїх фанатів.

Звісно акценти змістилися. Якщо раніше її особиста сторінка майоріла яскравими відео та світлинами з концертів, то зараз радше можна побачити фото та замітки, пов’язані з подіями останніх днів. Наталія, як лідерка думки намагається донести все те, що коїться з нашими будинками, біженцями та евакуацією.

Втім, і хороші новини не оминає зірка. Нещодавно у сторіз в Інстаграмі вона опублікувала кадри з весілля. Щоправда, не зі свого. Знаменитість показала, як побралася молода пара наших служивих з ЗСУ. Пліч-о-пліч хлопець і дівчина боронять нашу землю. Та й для кохання час завжди є, адже саме воно допомагає кожному пройти всі випробування.

Наталія Могилевська засвітила свято у непрості часи

Нагадаємо, що нині можна навіть укладати шлюб без особистої присутності. Кабмін дозволив це виключно військовослужбовцям.

Цікаво, що тепер знаменитість майже не публікує особистих світлин. Натомість у її акаунті можна знайти дописи про надання першої медичної допомоги:

“Зберігайте допис і вчитесь надавати домедичну допомогу”, – по-менторськи пише зірка
Наталія наголошує, що ці знання важливі кожному, адже прості та своєчасні речі можуть багатьом врятувати життя.

Схожі новини