27-річна дружина Віктора Павліка Репяхова проявила себе з нового боку: волонтерить з усіх сил навіть в декреті

Катя Репяхова цілих два роки була однією з найбільш обговорюваних персон у медійному просторі. Все через скандальне весілля з Віктором Павліком.

Катя Репяхова стала стрімко набирати популярність у 2020 році, коли у мережі спливла інформація про те, що Віктор Павлік остаточно полишив свою третю дружину Ларису Созаєву та пішов до своєї концертної директорки, яка за віком була ледь старшою за 21-річного сина Павла.

Інтриги і публічні сварки супроводжували це подружжя цілих 2 роки. Масла у вогонь піддавала кожна зі сторін: сторінка Лариси наповнювалася новинами про колишнє життя і обіцянки екс-коханого, Катя відчайдушно боронила честь родини, а Віктор додавав нових подробиць стосовно ситуації.

Та 24 лютого назавжди змінило всі стосунки та життя цих знаменитостей. Маючи вплив, як лідерка думки, Репяхова почала займатися волонтерською діяльністю. Так, як за її життям спостерігає 167 тисяч користувачів Інстаграму, їй легко було знайти помічників.

У сторіз блогерка звітує:

“Всім привіт. Всі ці дні наша волонтерська група не переставала працювати”

27-річна дружина Віктора Павліка Репяхова проявила себе з нового боку

Збирала не лише продукти дружина Віктора Павліка, а й кошти для бійців. Виявляється, Катя з однодумцями збирала кошти на амуніцію і зробила невеликий звіт у себе в Інстаграмі.

Цікаво, що зараз більшість критиків блогерки відійшли від кпин та образин молодої жінки. Навпаки її фанати ще більше згуртувалися коло Репяхової і намагаються всіляко її підтримувати, адже зірка проявила себе дуже мужньо. Вона лишилася в Україні і не стала тікати у перші дні в евакуацію закордон. Разом з коханим взяла рішення допомагати всім, хто лишився у більш скрутному положенні.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини