Настя Каменських емоційно звернулася до росіян: “Як люди можуть виконувати такі накази?”

Настя Каменських нещодавно емоційно звернулася до росіян: "РФ, зупинись! Тільки занепалі нелюди можуть таке робити!"

У нашій багатостраждальній Україні триває війна. Росія віроломно напала на нашу Батьківщину. Російські війська не шкодують дітей, жінок та старих людей. Їхні літаки завдають авіаудари по мирних кварталах міст та сіл. Гинути ні в чому не винні люди.

І це Росія називає “спецоперацією”. Побачивши все це весь світ став на бік України. Люди засуджують агресію Росії проти України. Своєю чергою представники шоубізнесу звертаються, щоправда, безрезультатно, до росіян. Вони намагаються їм донести, що такі дії можуть робити лише нелюди.

Так Настя Каменських нещодавно емоційно звернулася до росіян: “РФ, зупинись! Тільки занепалі нелюди можуть таке робити!”

Вагітна Настя Каменських обхопила руками живіт
Настя Каменських: “РФ, зупинись!”

Це звернення, мабуть, зависло у повітрі та не торкнулося з росіян нікого. Вони у “полоні” російської пропаганди та не можуть зрозуміти, що тут в Україні відбувається. До них важко достукатися.

Напевно, це ефективніше і швидше зроблять наші доблесні ЗСУ!

Є, звичайно, в Росії люди, у тому числі представники шоубізнес, які виступають за припинення війни в Україні. Проте їх мало. Здебільшого росіяни бояться виходити на вулиці та протестувати. Інші просто обдурені російськими засобами масової інформації, які спотворюють цю війну.
Бережіть ваших близьких, особливо дітей, жінок та людей похилого віку. Україна переможе!

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини