Холостячка Злата Огнєвіч перестала наводити марафет: на війні немає сенсу чепуритися для Андрія Задворного

Злата Огнєвіч стала однією з тих, хто активно координує волонтерів у соціальних мережах, піднімає бойовий дух українців, не втрачає надії на якнайшвидшу перемогу та попри все залишається у себе вдома в Києві, не виїжджаючи в більш безпечне місце. З початком війни 24 лютого столиця регулярно піддається авіаударам з боку російських загарбників, тож перебувати там доволі небезпечно. Тим не менш, Холостячка не хоче нікуди тікати, адже це її дім.

Злата Огнєвіч не залишилася самотньою після розриву з Задворним
Злата Огнєвіч перестала наводити марафет на війні

В перші дні воєнних дій Злата виходила на зв’язок з фанатами чепурна і з макіяжем, що дивувало багатьох користувачів мережі. Артистка ж з гумором поставилася до таких претензій та зауважила, що вона знаходиться вдома, де є всі можливості доглядати за собою так само, як робила це в мирний час. Втім, вже зараз Огнєвіч з’являється в Інстаграмі ненафарбована, але при цьому в доброму гуморі й з надією в очах:

“Рятувати себе під час війни – це нормально. Рятувати свою родину – також. Я сподіваюся, що більшість тих, хто поїхав, повернуться. Будемо разом відбудовувати країну!”, – висловилася Злата в одному з недавніх сторіз.

Злата Огнєвіч перестала наводити марафет на війні
Злата Огнєвіч перестала наводити марафет на війні

В ефір вона вийшла з гулькою на голові та без граму косметики на обличчі. Важко не помітити стомлений погляд співачки, який вже добре знайомий кожному українцю без виключення.

До речі, переможець Холостячки Андрій Задворний, що кинув Огнєвіч через півтора місяці стосунків, зараз приносить користь територіальній обороні Києва і теж не збирається тікати.

Схожі новини