“Старіючі вурдалаки”: Оля Полякова жорстко пройшлася по путіну і лукашенку та пригрозила білорусам (Відео)

Епатажна Оля Полякова ніколи не приховувала своїх патріотичних настроїв. 24 лютого співачка замість розважального контенту почала ділитися оперативною інформацією про події в Україні. Зараз же, як людина, яку знають і українці, і білоруси, вона випустила незвичайне відео.

У час, коли над нашою державою нависає загроза ще й вторгнення з боку лукашенка, артистка висловилася про те, що чекає всіх, хто ступить на нашу землю.

“Протягом 1-2 днів республіка Білорусь вступить у війну з Україною на боці російської федерації… Лукашенко взяв рішення попри супротив з боку рядових військових та простих білорусів. Народ кидають у криваву бійню, адже Україна показала, що буде знищувати всіх, хто прийде на нашу землю…”

Зірка задається питанням:

“Чому білоруси мають розплачуватися за дії путіна та лукашенка? За цих старіючих вурдалак… Це не ваша війна… Хай Коля Лукашенко воює!”

Оля емоційно пояснила, що потрібно сусідній країні скласти зброю і не йти, а білоруським матерям та жінкам потрібно не пустити своїх рідних на війну.

Цікаво, що Оля досі не розповіла, де вона перебуває під час бойових дій. Нагадаємо, у столиці знаменитість побудувала собі великий будинок з власним виходом до Дніпра. Перед початком війни співачка повернулася з відпустки у Київ, в Інстаграмі часто на зв’язок виходить разом з нею молодша донечка Аліса. Також невідомо, де зараз її чоловік бізнесмен та багатів Вадим.

Популярне зараз

Схожі новини