Екс-холостячка Ксенія Мішина поділилася своїм відчаєм на війні, яку переживає без Еллерта: “Перестала сподіватися”

Відома українська акторка і головна героїня першого сезону романтичного реаліті-шоу "Холостячка" Ксенія Мішина поділилася своїм відчаєм з українцями.

Акторка Ксенія Мішина так само переживає війну, як і мільйони українців, які 24 лютого прокинулися від вибухів і телефонних дзвінків зі словами: “Війна почалася”. Холостячка вже встигла відчути біль втрати – в Ірпені загинув її добрий друг і колега Паша Лі. Він героїчно захищав мирних людей, які намагалися евакуюватися, але зрештою отримав кулю, що забрала його життя.

Ксенія наразі разом з гумористом Ігорем Ласточкіним є членом штабу волонтерської допомоги в Дніпрі. Своєю діяльністю вони допомагають співвітчизникам з міст і регіонів, де йдуть активні бойові дії, виїхати на Захід країни, а також надають гуманітарну допомогу всім, хто її потребує. Та незважаючи на те, що акторка не сидить склавши руки, думки все одно недобрі, про що вона розповіла своїм підписникам в Інстаграмі:

“Кожен день, відкриваючи очі, спершу беру до рук телефон і про себе молю побачити добрі новини: ще одна ніч пройшла спокійно, ще багатьох вдалося евакуювати з гарячих точок, ні одна дитина не загинула, Путіна скинули, росію стерли з обличчя землі до чортової матері… А ще я перестала сподіватися на те, що люди в росії зможуть щось зробити… Вони нічого і ніколи не зможуть. Там страху більше власної ваги. Уявіть яка ілюзія: влада сильніша за народ. Численний народ, в сотні разів перевищуючого владу. Я, як і більшість, отримую повідомлення від росіян: “Ми за вас!”. І кожен раз хочеться відповісти: “І далі що?”. А далі нічого… Та вся Росія зараз – один котел, і якщо ти не в ньому, треба довести, що ти не в ньому. Ну а тут – здрастуй страх! Так вони й існують багато-багато років і цьому замкнутому ілюзорному колі!”, – написала Мішина.

Ксенія Мішина поділилася своїм відчаєм на війні, яку переживає без Еллерта
Ксенія Мішина поділилася своїм відчаєм на війні, яку переживає без Еллерта

Схожі новини