Надя Дорофеєва полишила Володимира Дантеса заради київського бізнесмена: не довго приховувала ім’я нового обранця

Надя Дорофеєва та Володимир Дантес протягом 11 років були однією з найулюбленіших пар в українському шоу-бізнесі. За життям красивого і молодого подружжя артистів спостерігали мільйони прихильників. Фани чекали новину про вагітність Наді, постійно роздивляючись її животик на кожному новому фото співачки. Проте 18 березня стало відомо, що на поповнення у зірковій родині сподіватися не варто – Дантес і Дорофеєва оголосили про розлучення.

“Ця пара стала найріднішими людьми один одному і це найближчі друзі. Такими вони залишаються. Єдине … вони просто тепер не разом”, – написала Надя у своєму особистому блозі.

Надя Дорофеєва та Володимир Дантес розлучаються
Надя Дорофеєва та Володимир Дантес розлучаються

Через день після зізнання екс-подружжя стало відомо ще про одне гучне розлучення. Розірвати семирічний шлюб вирішили відомі київські ресторатори Михайло та Даша Кацуріни. Вони разом виховували двох дітей, однак це не допомогло їм зберегти сім’ю. За іронією долі ці дві пари товаришували й часто проводили час разом.

Міша і Даша Кацуріни розлучаються
Міша і Даша Кацуріни розлучаються

Допитливі підписники помітили, що після публічного зізнання про розлучення Даша Кацуріна видалила усі спільні фото з Дорофеєвою, які були в її особистому блозі. Чутки про те, що Надя зійшлася з колишнім чоловіком екс-подруги розповсюдила власниця однієї з київських студій краси, яка веде сторінку під ніком lady.tuning. Вона опублікувала переписку з подругою, ім’я якої залишила в таємниці.

Стало відоме ім'я нового коханого Наді Дорофеєвої
Стало відоме ім’я нового коханого Наді Дорофеєвої

Самі учасники любовного квадрата поки що не коментують цієї ситуації та більше не дають жодних коментарів стосовно розлучень або нових стосунків.

Схожі новини