Середа, 16 Червня, 2021

Померли дуже рано: актори серіалу “Ранетки” яких вже немає з нами

Ранетки – популярний російський телесеріал, який транслювався на екранах у 2008 – 2014 роках.

За цей час актори, що зіграли головних героїв, змінилися. Дехто пішов зніматися у нові проекти, хтось розпочав музичну кар’єру, а хтось назавжди залишився тим підлітком із серіалу.

Назавжди молодим залишився Василь Ликшін, який зіграв у серіалі однокласника учасниць гурту “Ранетки” Льоху.

Окрім “Ранеток” актор знявся у серіалах “Громови” та “Сволочі”, де теж зіграв одні з головних ролей.

Доля у хлопця могла б скластися так само, як і батьків-алкоголіків, якби не один випадок. Відбуваючи покарання на зоні для малолітніх злочинців, його помітила режисер фільму “Янгол на узбіччі” Світлана Стасенко. Згодом жінка усиновила Василя Ликшіна і йому відкрилися двері у кінематограф. Актору пророкували велике майбутнє і кар’єру у Голівуді.

Але цим планам не довелося збутися, актор так і залишився 22-річним. Одного вечора актор повернувся додому, ліг спати і заснув навіки.

Василь Лишкін
Василь Лишкін

За висновком судово-медичної експертизи Василь Ликшін помер від інсульту, що стався поки він спав.

Така ж доля спіткала і актора Сергія Бездушного. Він помер у 2017 році, не впоравшись з хворобою. На що саме хворів актор – невідомо. Але швидше за все, далася в знаки травма голови, на яку актор спершу не звернув увагу. Звернувся до лікаря Сергій Бездушний лише тоді, коли почалися сильні головні болі.

Окрім “Ранеток” актор знявся у “Глухарі”, “Галині” і “Жукові”.

Сергій Бездушний
Сергій Бездушний

У інших героїв популярного молодіжного серіалу доля теж склалася не дуже вдало. Учасниці гурту повиходили заміж, але реалізуватися в музичній кар’єрі вдалося одиницям. Гурт розпався, але дві учасниці хочуть відродити його у первісному складі.

Поділіться статтею

Григорій Чапкіс

Апартаменти з цілим музеєм нагород: як виглядає київська квартира, що дісталася молодій дружині Чапкіса

0
Легендарний український хореограф Григорій Миколайович Чапкіс помер на 92-му році життя, залишивши після себе спадщину для своєї молодої дружини Міли.
Ксенія Мішина

Вагітна Ксенія Мішина одягла обручку та показала круглий живіт: приховувати щастя немає більше сенсу

0
Відома українська акторка та головна героїня першого сезону романтичного шоу "Холостячка" Ксенія Мішина здивувала шанувальників неочікуваними світлинами.
Тіна Кароль та Євген Огір

Історія кохання Тіни Кароль та Євгена Огіра триває навіть після його смерті: “Ми разом у небі і на землі”

0
Відома українська співачка Тіна Кароль заміжньою була лише раз, і схоже, що її серце досі болить, адже коханого немає поруч з нею ось уже 8 років.
Ірина Білик

Просторне бунгало з сонячними батареями: де живе Ірина Білик разом з маленьким сином, але без чоловіка

0
Українська поп-діва Ірина Білик зовсім недавно оголосила про розлучення зі своїм п'ятим чоловіком Асланом Ахмадом, що ніяк не вплинуло на її добробут.

Популярне

Останні новини