Олексій Дурнєв розповів, до кого пішла Надя Дорофеєва від свого чоловіка Володимира Дантеса: “Я сам а***в”

Відомий український блогер Олексій Дурнєв розповів, до кого могла піти Надя Дорофеєва від свого чоловіка Володимира Дантеса. Усі деталі в нашій статті.

Після декількох тижнів війни Надя Дорофеєва та її чоловік Володимир Дантес прийняли рішення розповісти своїй аудиторії про те, що їхня історія добігла кінця. Виявляється, пара розлучається. Фанати не могли уявити собі, що насправді Вова та Надя вже не разом.

Олексій Дурнєв розповів, до кого пішла Надя Дорофеєва від Володимира Дантеса

Варто відмітити, що зірки не поділилися жодними деталями свого рішення. Причина розлучення, його наслідки та будь-які деталі були приховані від користувачів мережі. Пара дала зрозуміти, що вони залишаються в хороших стосунках, а також пояснила, що таким чином хочуть відволікти своїх фанатів від війни.

Олексій Дурнєв розповів, до кого пішла Надя Дорофеєва від свого чоловіка Володимира Дантеса

Мережею вже активно ширяться чутки про те, що насправді Надя пішла від Вови до іншого чоловіка. Їх підігрів і відомий український блогер Олексій Дурнєв, який добре спілкується з багатьма вітчизняними зірками. Зокрема він натякнув, що стосунки приховуються не просто так, а через те, що її новий обранець — дуже відома людина.

“У мене, до речі, є реальний інсайт… Там просто є такий нюанс, що у Наді можуть бути вже стосунки, з людиною, яку всі знають… Коли всі дізнаються, це буде такий р***б, я сам а***в”, – зазначив Дурнєв. прямому ефірі, за яким стежили понад 10 тисяч людей.

Про це він повідомив у YouTube- програмі “Комендантський чос”. Тому дуже імовірно, що коханий Наді може бути зіркою навіть світового рівня.

Хлопці з команди “Львів на джипі” допустили жартома, що це може бути Дмитро Гордон, Юрій Ткач, Гарік Бірча та інші.

Схожі новини