Даніель Салем мало не загинув на передовій та вже хотів прощатися з близькими: що відомо про долю телеведучого

Війна розставила все на свої місця. Вона виявила всі погані та добрі сторони у людини. Кожен житель нашої країни вже визначився і зрозумів, що являють собою російські окупанти

Агресор із Росії продовжує вже 40 днів обстрілювати та бомбувати наші міста та села. Гинуть ні в чому не винні люди: діти, старі та жінки. Кожен українець на своєму місці робить усе, щоб наблизити перемогу. Даніель Салем, який є українським телеведучим, вирішив основне завдання. Він вступив до Національної гвардії України. Наразі Даніель Салем знаходиться в Одесі. Він розвідник і часто буває на передовій. Раніше Даніель Салем служив у Бейруті. Має медичну освіту, тому Даніель Салем потрібний в українській армії. Наразі лікарі потрібні Україні.

Даніель Салем ні про що не шкодує

На передовій він потрібен і не хоче розповідати, чим там займається. І найголовніше Даніель Салем ні про що не шкодує – він на своєму місці. У соціальній мережі Даніель Салем зізнався, що воювати страшно. Але він вважає страх доброю річчю, адже він мобілізує людей і нагадує про важливе. Його рідні турбуються і переживають, коли Даніель Салем їде на передову. Як згадує Даніель Салем, був один момент на передовій, коли він уже хотів попрощатися з близькими людьми. Вони були в засідці та буквально за кілька хвилин вийшли та сіли в машину, а туди вже потрапив уламок.
Салем подумки вже попрощався з життям і більше хотів, щоб його повідомлення в інстаграм побачила донька. Однак цього разу успіх усміхнувся йому – він залишився живим.
Дуже важливо, що ЗСУ громлять агресора і незабаром настане переломний момент і ворог побіжить. У цьому буде заслуга Даніеля Салема. Не панікуйте, вірте лише офіційним українським засобам масової інформації. Бережіть себе та своїх близьких. Слава Україні!

Схожі новини