“Паляницею не відмажешся”: Олександр Педан показав своє Z-татуювання і зізнався, що вирішив робити з ним

Відомий український телеведучий Олександр Педан показав своє татуювання і поділився планами стосовно нього. Що не так з малюнком на руці шоумена?

Відомий український телеведучий Олександр Педан веде активний образ життя і обожнює спорт. Саме тому кілька років назад він став одним із організаторів фестивалю “Z-Games”. Тоді він ще не знав, який сенс отримає ця буква латинського алфавіту.

39-річний Олександр Педан показав, як полишив розкішну квартиру та 13 днів сидів в укритті
Олександр Педан показав своє Z-татуювання

Саме її Олександр і набив на внутрішню частину передпліччя. Телеведучий вирішив показати своїм підписникам це татуювання і зізнався, що збирається з ним робити, адже тепер малюнок на тілі повністю його дискредитує.

Олександр Педан показав своє Z-татуювання

Так, шоумен впевнений, що необхідно перебити це татуювання і зробити це якнайшвидше. Про це він повідомив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Олександр Педан показав своє Z-татуювання. Скріншот особисто сторінка телеведучого

“Значить, сім років ми з друзями, ми з Максом, робили найбільший у східній Європі спортивно-музичний фестиваль. Який називався Z-Games. А тепер ці с*ки забрали його в нас. Тепер він точно не буде існувати. Я собі тоді зробив оце таке тату. Але тепер з таким тату влітку паляницею не відмажешся”, – заявив зірка.

Телеведучий зізнається, що буде вимушений перебити малюнок і назавжди позбавитися букви Z на його руці.

Нагадуємо, що ця буква використовується, як позначка на військовій техніці рашистів. Через це її активно почали наносити на різноманітні поверхні, у знак солідарності з діями російської федерації на території України. На даний момент ця позначка активно порівнюється з фашистською свастикою.

Схожі новини