37-річний Володимир Остапчук полишив Київ та поїхав на гостини до тещі на Західну Україну: “Неймовірна мама”

Володимир Остапчук не раз показував світлини, де він позує у броні. Артист не лишився осторонь нашої загальної біди, але вирішив собі зробити перерву.

Популярний ведучий Володимир Остапчук застав війну зі своєю молодою дружиною Христиною Горняк вдома. Втім, полишати Батьківщину артист не поспішав. Судячи з Інстаграму зірки, він активно допомагає фронту.

“Щоб написати китайською ієрогліф “криза”, треба скласти слова “небезпека” і “можливості”, – написав артист.

Втім, ведучий вирішив зробити перепочинок. Опинився знаменитий чоловік в евакуації, адже раптово почав публікувати відео зі Львову. Виявляється він схотів разом з обраницею привітати тещу:

“Є приємна місія – привітати зненацька маму Надю. Христина Горняк, у тебе неймовірна мама”

37-річний Володимир Остапчук полишив Київ та поїхав на гостини до тещі на Західну Україну

Дружина ж артиста повідомила, що без діла не сидить і займається активно гуманітарною допомогою. Вона показала відео, як власноруч розвантажує коробки з речами першої необхідності.

“Дуже радію, що ми маємо сили та можливість допомогти тим переселенцям, що бігли зі своїх домівок від куль та ракет, в одному костюмі“, – із захопленням повідомила Христина Горняк.

Що стосується діток Володимира, ведучий не повідомляє, куди евакуювалися вони з колишньою дружиною. На момент війни сама Олена Войченко, яка є екс-коханою шоумена перестала активно вести Інстаграм та висвітлювати своє особиста життя.

Нагадаємо, що Остапчук розлучився у 2020 році. У шлюбі прожив з 2007 року. За цей час пара народила дочку Емілію, якій 7 років та сина Евана, якому виповниться 3.

 

Схожі новини