Як виглядає єдиний син Софії Ротару, який зганьбився через невдалу втечу з України: немолодий та лисий

Легенда української естради Софія Михайлівна Ротару дала життя лише одній людині. Її син Руслан Євдокименко народився на початку її кар'єри.

Легенда української естради Софія Михайлівна Ротару вийшла заміж за Анатолія Євдокименко багато років тому і у перші роки шлюбу народила єдиного сина Руслана. Хлопчик зростав в атмосфері творчості і проявляв неабиякі здібності математиці та точних науках.  Навіть зараз він захоплюється різноманітними механізмами та транспортом.

Як виглядає єдиний син Софії Ротару, який зганьбився через невдалу втечу з України

Руслан Євдокименко з матір'ю Софією Ротару
Як виглядає єдиний син Софії Ротару, який зганьбився через невдалу втечу з України

Своє життя він хотів присвятити інші професії, але коли помер його батько 20 років тому, а матір втратило сенс життя та бажання продовжувати сценічну діяльність, він взяв бізнес та кар’єру Софії Михайлівни у власні руки та почав керувати. І варто відмітити, що він вдихнув друге життя в репертуар Ротару.

Руслан і Світлана Євдокименко
Як виглядає єдиний син Софії Ротару, який зганьбився через невдалу втечу з України

Останнім часом він проживав у Лондоні разом зі своєю дружиною Світланою та двома дітьми Софією та Анатолієм. Нащадки легендарного сімейства навчалися у Великобританії. Коли ж Анатолій закінчив отримання освіти, він разом з батьками повернувся до Києва. Тим часом Соня Євдокименко переїхала до Сполучених Штатів.

Нещодавно Руслан, який мав бездоганну репутацію, зганьбився перед українцями. Наприкінці лютого він намагався разом зі своїм сином Анатолієм покинути Україну незаконно. Чоловіки були спіймані під час перетинання кордону на саморобному плоту. Подейкують, що вони ще й заплатили хабаря за можливість втекти за кордон.

Схожі новини