Володимир Дантес не посоромився і публічно “благословив” екс-дружину Надю Дорофєєву та її нового обранця

Знаменитий український музикант та колишній чоловік Наді Дорофєєвої Володимир Дантес привітав екс-кохану з днем народження вельми незвичайним чином.

21 квітня прекрасна українська виконавиця, талановита співачка та неймовірно вродлива жінка Надя Дорофєєва святкує свій день народження. Цей рік став надзвичайно важким для неї, адже вона розлучилася зі своїм чоловіком Володимиром Дантесом після 8 років спільного життя, а також разом зі своїми співвітчизниками переживає неймовірно важкий історичний момент.

Володимир Дантес не посоромився і публічно благословив екс-дружину Надю Дорофєєву

Про те, що Вова та Надя вирішили розірвати стосунки стало відомо декілька тижнів тому. Пара повідомила, що вони залишилися друзями, але причину розставання не розповіли. Ба більше, заяву про розлучення вони нібито зробили лише тому, що дуже хотіли в відволікти своїх фанатів від проблем.

У мережі вже ходять чутки про те, що Дорофєєва зустрічається з іншим — Михайлом Кацуріним. У якості доказу стосунків співачки та ресторатора в інтернеті також з’явилися їхні знімки в Іспанії, на яких вони міцно обіймаються.

Володимир Дантес не посоромився і публічно благословив екс-дружину Надю Дорофєєву. Скріншот особистої сторінки музиканта

Увесь цей час Дантес не ділився жодними реакціями на ці новини, а на день народження екс-дружини вирішив поставити крапку у здогадках її фанатів. Він побажав Наді кохання, чим підкреслив той факт, що він повністю її відпускає. Очевидно, возз’єднання пари чекати дійсно вже не варто.

Нагадуємо, що це не перше розставання молодих людей. Раніше Надя та Вова також порвали стосунки, але ненадовго і не квапилася з оприлюдненням свого рішення. Вочевидь в цей раз вони також почекали деякий час, враховуючи можливість примирення.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини