47-річна Ірма Вітовська кардинально змінила зовнішність: повністю відрізала волосся та стала білявкою (ФОТО)

Ірма Вітовська завжди причаровувала прихильників. Зараз вона нечасто виходить у медійний простір, проте для відео Юрія Горбунова вирішила записати коротку промову.

Неймовірна Ірма Вітовська причарувала фанатів ще у 2000-х роках. Її гра завжди відзначалася неперевершеною майстерністю. Популярності їй приніс ситком “Леся+Рома”, який є адаптацією комедійного закордонного серіалу.

Всі звикли до образу Ірми. Її витонченої посмішки, сонячно-рудого пишного волосся. Втім, нещодавно артистка вразила новою зачіскою.

47-річна Ірма Вітовська кардинально змінила зовнішність

Вітовській дуже пасує блонд та модна стрижка боб. Втім, Ірма у відео не хвалиться змінами у зовнішності. Артистка закликає не пробачати всіх, хто вчинив морок у нашій країні. Короткий, але дуже сильний спіч зірка підготувала спеціально для тематичного відео Юрія Горбунова.

Варто зазначити, що знаменитість ніколи не приховувала своїх патріотичних поглядів. У 2014 році вона обурювалася зросійщенням нашої естради і вважала недоречним появу плакатів зі знаменитостями рф на наших вулицях.

Крім цього, вже тоді Вітовська почала допомагати нашим захисникам. Вона робила ляльки-мотанки, а виручені кошти передавала на потреби хлопців. З одного сувеніру вдалося заробити 2,5 тисячі гривень.

Нагадаємо, що артистка має багатий досвід у кінематографі та стала головною героїнею популярного сучасного українського фільму “Мої думки тихі”, що вийшов на екрани у 2019 році. Також захоплюється Ірма грою у театрі, а ще має досвід озвучування стрічок. Цікаво, що на 2023 рік у неї також вже є заплановані акторські роботи.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини