Ані Лорак заявила, що колишній чоловік-турок Мурат став бізнесменом за її рахунок: “Взяла в кредит півмільйона”

Скандально відома українська співачка Ані Лорак після розлучення з Муратом Налчаджиоглу заявила, що це саме на її кошти екс-чоловік побудував бізнес.

У 2009 році Ані Лорак вийшла заміж за турецького красеня Мурата Налчаджиолгу, з яким познайомилася в готелі на відпочинку. Між ними швидко зав’язався роман, тож чоловік залишив свою роботу та заради поп-діви переїхав у Київ, де мріяв відкрити власний ресторан.

Розуміючи, як важко коханому на новому місці без знання мови, Кароліна вирішила допомогти йому з бізнесом і взяла на себе великий кредит, про що вона розповідала в інтерв’ю:

“Я допомогла відкрити йому ресторан, у нього була мрія. Я взяла в кредит півмільйона доларів на його бізнес, тому що коли ти кохаєш людину, ти питань не ставиш, просто кохаєш”.

Мурат Налчаджиоглу показав колишню свекруху Ані Лорак
Ані Лорак заявила, що колишній чоловік Мурат Налчаджиоглу став бізнесменом за її рахунок

Та пізніше з’ясувалося, що щедрість дружини Мурат не оцінив, адже не зміг стати для неї супутником на все життя, хоча у пари є спільна дитина, донька Софія.

Мрії Лорак про щасливу сім’ю були вщент зруйновані, коли Налчаджиоглу спіймався на зраді. Зірка спершу закрила на це очі, щоб зберегти родину, однак ситуація повторилася — чоловік знову був помічений за спілкуванням з іншою.

Колишній чоловік Ані Лорак турок Мурат вже обзавівся новою тещею
Ані Лорак заявила, що колишній чоловік Мурат Налчаджиоглу став бізнесменом за її рахунок

Вже тоді Ані подала на розлучення і у 2019-му шлюб був офіційно розірваний. Недовго турок сумував у статусі холостяка та восени 2021-го освідчився новій молодій коханій, з якою зараз перечікує війну в Туреччині.

А де зникла Кароліна після втечі з росії достовірно невідомо. Зауважимо, з 2014-го співачка будувала кар’єру на російській естраді, але вторгнення на територію України ніяк не прокоментувала і зникла з публічного поля.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини