26-річна Аліна Гросу прозоро натякнула на розрив стосунків с росіянином Полянським: не витримала лицемірства?

Відома українська співачка Аліна Гросу анонсувала нову композицію до Дня вишиванки. Текст пісні може бути підказкою про її стосунки з Романом Полянським.

Відома українська співачка Аліна Гросу неодноразово розповідала про те, що в своїх піснях, які пише самостійно, зазвичай транслює те, що сама пережила в минулому. Хіти виконавці зазвичай присвячені її особистим почуттям.

Обранець Аліни Гросу Роман Полянський безслідно зник і будь-якою ціною уникає колег
Аліна Гросу прозоро натякнула на розрив стосунків с росіянином Полянським

Тривалий час артистка виходила на зв’язок або зі їдальні, де постійно готувала для переселенців, або зі свого будинку у Львові, де цих переселенців приймає. Аліна прекрасно розуміла, що заняття творчістю публічно зараз не зовсім доречне, тому створила спеціальний канал, який доступний для фанатів, що зацікавленні в оновленнях репертуару артистки. Гросу зізнавалася, що все одно займається своєю кар’єрою, просто у складні часи цього демонструвати не буде.

Аліна Гросу прозоро натякнула на розрив стосунків с росіянином Полянським

Тому аж ніяк не дивно, що нещодавно Аліна Гросу анонсувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нову композицію, яка буде оприлюднена спеціально до Дня вишиванки. Пісня носить назву “Кохала”, і тому наштовхує на думку, що стосунки Аліни та Романа таки закінчилися.

Нагадуємо, що минулого року вона зізналася, що перебуває у стосунках з російським актором Романом Полянським. Після 24 лютого чоловік зник не тільки зі сотріз своєї коханої, але і взагалі з інформаційного простору. Знаменитість закрив доступ до своєї особистої сторінки, і ніяк не коментував усе, що відбувається. Його колега Наталка Денисенко заявила, що такої людини на території України не повинно бути, мовляв, нехай повертається до Москви.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини