Молодий чоловік Олени Мозгової Девід Аксерольд показав їхню спільну доньку: не лише Пономарьову дітей народила

Девід Аксерольд і Олена Мозгова познайомилися ще у 2005 році, але після знайомства кілька разів розходилися і сходилися. У 2011-му вони почали жити разом, при цьому майбутній чоловік продюсерки був її підопічним, а звали його тоді Володимиром Ткаченко (Девід Аксерольд — сценічне ім’я). Офіційно свої стосунки пара узаконила у 2015-му в таємниці від журналістів.

За словами Олени, її коханий дуже уважний, турботливий, часто робить сюрпризи, саме він допоміг Мозговій вийти з депресії після смерті батька Миколи Петровича.

Олена Мозгова та Девід Аксельрод
Молодий чоловік Олени Мозгової Девід Аксерольд показав їхню спільну доньку

В рік весілля у героїв статті народилася донечка Соломія, яку вони від публіки не ховають, а навпаки показують і пишаються.

Як виглядає спільна донька Олени Мозгової і Девіда Аксерольда

Цього разу на своїй сторінці в Фейсбук чоловік Мозгової Аксерольд показав Соломію у вишиванці та додав у підписі цитату з пісні Оксани Білозір “Україночка”:

“Кажуть люди, я сама наче квіточка, що пливуть мої слова як та річечка. Що душа моя співає, мов сопілочка, а я просто українка, україночка”.

Коментатори засипали дівчинку компліментами:

  • “Красунечка!”;
  • “Яка мила дівчинка! Україночка! Здоров’я їй міцного і щасливого життя у мирній, вільній, родючій та квітучій Україні! І вам!”;
  • “Шикарна вишиванка!”.

Нагадаємо, Соломія — третя дитина Олени Мозгової. Першу доньку Зою вона народила 28 років тому, але ім’я батька не розголошує, а друга спадкоємиця Євгенія з’явилася на світ у стосунках продюсерки з Олександром Пономарьовим.

Схожі новини