Коли наречена Мурата Налчаджиоглу встигла стати мамою і чому колишній чоловік Ані Лорак мовчав: правду не сховати

Мурат Налчаджиоглу став відомою для публіки особистістю завдяки шлюбу зі співачкою Ані Лорак. Познайомилися вони в одному з готелів Туреччини, де Кароліна відпочивала, а турок працював. Миле спілкування закінчилося обміном номерами телефонів. Майбутнє подружжя повечеряло, після чого між ними зав’язалися стосунки на відстані.

Вже через рік Мурат переїхав у Київ до коханої, де вона допомогла відкрити йому бізнес — пара відкрила ресторан. У 2008-му Налчаджиоглу освідчився Лорак, а у 2011-му вони стали батьками донечки Софії.

Колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та їхня дочка Софія
Коли наречена Мурата Налчаджиоглу встигла стати мамою і чому колишній чоловік Ані Лорак мовчав

Сімейну ідилію зруйнували кадри папараці, на яких турецький чоловік співачки в одному з караоке-барів проводив час в компанії іншої. Так у 2019-му подружжя розірвало шлюб, хоча Ані ще довго писала пісні про нещасливе кохання.

Мурат тим часом займався налагодженням особистого життя — восени 2021-го він зробив пропозицію новій пасії, візажистці Лілії Реус з Києва, яка погодилася стати його дружиною.

Коли наречена Мурата Налчаджиоглу встигла стати мамою і чому колишній чоловік Ані Лорак мовчав

Закохані регулярно викладають в соціальні мережі романтичні фото і відео, демонструючи повну гармонію у стосунках. Та з’ясувалося, що не лише у Налчаджиоглу є дитина.

Коли наречена Мурата Налчаджиоглу встигла стати мамою

В Інстаграмі Лілії Реус нерідко з’являються фото з донькою Олександрою. Її наречена Мурата Налчаджиоглу народила 7 років тому від колишнього обранця.

У Мурата Налчаджиоглу з'явилася друга дитина
Коли наречена Мурата Налчаджиоглу встигла стати мамою і чому колишній чоловік Ані Лорак мовчав

Зі своєю зведеною сестричкою Софією Олександра вже знайома — усі разом вони неодноразово відпочивали на курортах. А як Лорак виховує дочку самостійно без чоловік дізнавайтеся на YouTube-каналі “Одна минута”:

Схожі новини