П’ятниця, 18 Червня, 2021

Оля Полякова перенесла концерт: конфлікт з Максимом Степановим не зійшов з рук

Співачка Оля Полякова прийняла рішення перенести концерт у Києві.

Схоже останній концерт, організований на початку жовтня у Харкові, не пройшов для артистки без наслідків. Зокрема, олії у вогонь додав і конфлікт між співачкою та міністром охорони здоров’я Максимом Степановим. Після концерту у Харкові міністр попереджав зірку про наслідки такого вчинку.

На своїй сторінці у мережі Instagram Оля Полякова попередила про перенесений концерт, який мав відбутися 26 жовтня у київському Палаці Спорту. Вона з жалем написала, що тільки-но отримали офіційні документи і дозволи на проведення концерту, але шоу доведеться відкласти через хворобу і погане самопочуття деяких членів команди і технічної групи.

View this post on Instagram

В общем, жизнь вносит свои коррективы… Только-только получили возможность провести концерт со всеми мерами и ограничениями, только мы начали собирать команду нашего шоу, только-только начали репетиции, как оказалось, что несколько человек из коллектива и технической группы заболели, а многие плохо себя чувствуют и ждут результатов тестов. Я и сама повторно иду сегодня сдавать тест, потому что несколько дней чувствую себя неважно. И хоть тест, который я прошла три дня назад ничего не выявил и я думаю, что это простая простуда, эти дни мы репетировали, находились в контакте и вчера вечером и сегодня коллектив сдает тесты… Поэтому я вынуждена просить организаторов перенести концерт. Они сделали все, чтобы он состоялся, я от себя также приложила все усилия, чтобы мы могли делать свою работу, чтобы со всеми ограничениями мы могли выполнить свои обязательства перед зрителями, но обстоятельства сложились иначе. ‼️ Поэтому, прошу сохранять билеты, новую дату мы сообщим позже. И как всегда напомню, чтобы вы берегли себя, своих близких, носили маски, мыли руки. И помните, что стресс и паника хуже любой эпидемии! Находите место для хороших эмоций, улыбайтесь! 😘 #оляполякова #26жовтня #дворецспорта #26октября

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic) on

Під дописом прихильники Олі Полякової бажали їй та команді швидкого одужання. Дехто розсердився на артистку за концерти під час пандемії і порадив нарешті почати думати про інших,  а не лише про себе.Шанувальники зірки намагалися заступитися за неї, але цим лише ще більше розсердили тих. хто був проти проведення концертів.

Сама Оля Полякова зауважує, що теж погано почувається. але не втрачає надії на те, що це просто застуда і теж піде здавати повторний тест. Попередній, який співачка здавала три дні тому, показав негативний результат.

Оля Полякова домовилася з організаторами про переніс концерту на невизначений термін і попросила фанатів не здавати квитки, адже воніи діятимуть на нову дату.

“Королева ночі” не єдина, хто зараз відміняє і переносить концерти. Олег Винник теж оголосив про скасування виступів у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в країні.

Поділіться статтею

Трійця 2021 припала на 20 червня

Трійця 2021: що святять на Зелені свята, як прикрашати домівку та що суворо заборонено робити у цей день

Трійця 2021 цього року, як ніколи пізня. Дізнайтеся, як потрібно провести це день правильно.
Злата Огнєвич

Ким насправді є Злата Огнєвич і хто її оточує: змінила ім’я та вилила сум від втрати брата у творчість

Злата Огнєвич постала в українському шоу-бізнесі в образі палкої брюнетки з екзотичним ім'ям. Але яка вона насправді?
Катя Осадчей

Знайшлися ексклюзивні фото з модельного портфоліо Каті Осадчої: якби не телебачення, була б зіркою подіума

Талановита людина талановита в усьому. Чи хотіли би ви побачите архівні фото з портфоліо Осадчої?
Леся Нікітюк

Леся Нікітюк обручилася? 34-річна телеведуча приміряла весільну сукню та показала зворушливе відео

Леся Нікітюк не раз жартувала на сторінці свого Інстаграму про те, що хоче вийти заміж та навіть уявляла свою свекруху.

Популярне

Останні новини