Як зараз виглядає чоловік Оксани Марченко заради якого ведуча записала мільйон відеозвернень різним державам?

Оксана Марченко та Віктор Медведчук цього року стали найбільш обговорюваними персонами. І це не через акторський чи політичний талант. Чоловіка екс-ведучої “Україна має талант” й “Х-фактор” заарештували у квітні. Сама ж телезірка почала знімати звернення до представників різних держав з проханням допомогти обранцеві. Вона навіть поїхала до Москви, аби дати прес-конференцію.

Якщо Оксана більше не фігурує у публічному медійному просторі, то нещодавно з’явилися кадри з Віктором Медведчуком, який дає свідчення про свою колишню діяльність та розповідає про колег по політичному цеху.

Мережа була ошелешена виглядом коханого ведучої. Сама ж знаменитість приховала сторінки у соціальних мережах, аби обмежити доступ до подробиць свого життя.

Як зараз виглядає чоловік Оксани Марченко заради якого ведуча записала мільйон відеозвернень

Відомо, що телезірка полишила Україну задовго до 24 лютого. Як повідомляють медіа, вона перетнула наш кордон ще 18 числа. Поїхала сама, адже її обранець тоді ще знаходився під домашнім арештом. Також є інформація про те, що Оксана вирішила, що їй необхідно рушити у Білорусь. Прикордонники повідомляли: перевірили жінку, попри її зірковий статус ретельно.

Нагадаємо, що Марченко та Медведчук вирішили одружитися ще у далекому 2003 році. Пара вінчалася у Криму, у Форосі. У шлюбі народилася дівчинка Дарина, яка стала похресницею путіна. Оксана завжди оминала тему взаємин з головою рф та не хотіла коментувати подробиць.

 

Схожі новини