34-річна Леся Нікітюк заінтригувала відповіддю на питання, чи був в неї службовий роман: “З Притулою”

Знаменита українська телеведуча Леся Нікітюк здивувала своїх шанувальників новим відео, яке створила з маленьким фанатом. Усі деталі в нашій статті.

Як відомо, під час війни Леся Нікітюк проявила себе неймовірним чином. Знаменитість повністю присвятила себе допомозі усім нужденним, починаючи від укомплектування воїнів і закінчуючи пошуком житла для внутрішніх переселенців. Немає жодного типу допомоги, який Леся Іванівна не надала б своїм співвітчизникам.

Сергій Притула і Леся Нікітюк
Леся Нікітюк заінтригувала відповіддю на питання, чи був в неї службовий роман

Звичайно, її зв’язок з аудиторією за ці декілька місяців лише укріпився: вона багато спілкується з народом і всіляко приймає участь в суспільному житті.

Леся Нікітюк заінтригувала відповіддю на питання, чи був в неї службовий роман

Зокрема, їй доводиться спілкуватися і з дітьми, що, здається, приносить тільки задоволення. Однак, нещодавно в неї стався діалог з маленьким хлопчиком, який поставив їй дуже незручне запитання.

Леся Нікітюк заінтригувала відповіддю на питання, чи був в неї службовий роман. Скріншоти особистої сторінки телеведучої

Так, дитина поцікавилася, чи був “у Лесі Нікітюк роман з Притулою”. Телеведуча залишила це запитання без відповіді, а натомість пожартувала над дитиною, створивши смішне відео з титрами.

Варто віддати належне, гумор виявився вельми вчасним та легким. Тим не менш, питання хлопця вона не задовільнила відповіддю.

Нагадуємо, що Лесі Нікітюк та Сергій Притула залишаються дуже хорошими друзями. Навіть у найскладніші часи вони дуже підтримують одне одного. Однак про романтичні стосунки між ними навіть ніколи не йшлося, адже Сергій — одружена людина. Тим часом Нікітюк також не одноразово натякала на те, що її серце не вільне.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини