Марічка Падалко розповіла, чому Єгор Соболєв прокляв своїх батьків з росії: “Прочитала в його переписці з мамою”

Марічка Падалко і Єгор Соболєв до початку повномасштабної війни в Україні постійно сварилися з цього приводу — чоловік ведучої намагався її переконати, що це станеться і треба заздалегідь вивезти дітей у безпеку, а вона до останнього не хотіла в це вірити. Соболєв настояв на купівлі квартири на заході країни, куди відвіз спадкоємців ще ввечері 23 лютого, і чуття його не підвело. А вже 24 лютого Україна прокинулася від звуків вибухів звідусіль.

Без краплі сумнівів Соболєв пішов на передову, тож Падалко довелося в перший же день російського вторгнення попрощатися з коханим. В той день Марічка почала писати своїй свекрусі, щоб та молилася за сина.

Чоловік та діти Марічки Падалко
Марічка Падалко розповіла, чому Єгор Соболєв прокляв своїх батьків з росії

Як телезірка розповіла в інтерв’ю для програми “Життя відомих людей”, в словах свекрухи було багато хвилювання за те, щоб біда їх обійшла, та потім, спілкуючись з батьками, Єгор побачив, що вони переживають суто за нього і зовсім не засуджують російське вторгнення.

Соболєв сказав батькам більше йому не дзвонити і не писати, а остаточно крапку у стосунках з ними чоловік Падалко поставив після звільнення Ірпеня від окупантів, у якому брав участь безпосередньо. Марічка підозрює, що там коханий бачив набагато більше від того, про що їй розповідав:

“Я це прочитала в його переписці з мамою”.

Марічка Падалко показала молодшу доньку від Єгора Соболєва
Марічка Падалко розповіла, чому Єгор Соболєв прокляв своїх батьків з росії

В тій самій переписці Єгор написав батькам все, що наболіло, що думає про росію і про них самих, а на останок взагалі прокляв їх та їхню країну.

Схожі новини