“В коханні хочеться зізнаватися”: Катя Осадча публічно освідчилася в почуттях до іншого: Горбунов обімлів

Більшість вітчизняних зірок проживають у Києві, адже в столиці сконцентрований політичний, адміністративний і культурний центр усієї України. Тож саме сюди прямують з різних куточків країни, аби спробувати свою удачу та здобути бажану славу і популярність. 

Однак є й ті, хто народився у столиці та все своє життя провів серед квітучих каштанів, метро та соборів. Одна з таких — незмінна ведуча “Світського життя” Катя Осадча. Зірка, яку всі впізнають за її чисельними капелюшками, являється корінною киянкою, тож у день народження рідного міста вона не змогла не сказати декілька теплих слів про нього:

“Цього року в коханні Києву хочеться зізнаватися ще більше! Все моє життя пов’язане з вулицями Києва… З кожною вулицею пов’язані спогади”, — зазначила Осадча.

Катя Осадча привітала Київ з днем народження
Катя Осадча привітала Київ з днем народження

Довгий час у підлітковому віці Катерина жила закордоном: у 14 років вона розпочала кар’єру моделі, тож деякий час вона мешкала у Токіо, а потім перебралася до Європи. Через щільний графік зйомок їй довелося здавати випускні іспити зі школи екстерном у Парижі. Та врешті-решт майбутня зірка зрозуміла, що для життя їй найкраще підходить саме Київ. 

Тут вона зустріла свого першого чоловіка та народила від нього сина Іллю. А у 2017 Катя оголосила про свій шлюб з Юрієм Горбуновим, якому також подарувала двох малюків. 

Катя Осадча і Юрій Горбунов з синами
Катя Осадча і Юрій Горбунов з синами

За словами телеведучої, цього року привітання Києва звучать особливо, адже в країні триває повномасштабна війна, яку розпочали росіяни 24 лютого. Сама зірка “Світського життя” на певний час покидала столицю разом із маленькими синами, однак декілька тижнів тому вона повернулася до чоловіка у Київ:

“Цього року особливо щемливо вітати Київ з Днем народження, адже тепер на ньому є ще один шрам — шрам ще однієї жахливої загарбницької війни”, — написала Осадча.

Схожі новини