Ектор Хіменес-Браво чи Дмитро Гордон? Наталія Могилевська розкрила особистість чоловіка, який зробив її вагітною

Кадри вагітної Наталі Могилевської досі з'являються в мережі, заводячи фанатів співачки у глухий кут. Куди поділася дитина, і хто батько?

Більше 10 років тому Наталія Могилевська сколихнула шоу-бізнес кадрами, на яких вона постала з величезним животом. Вагітність співачки обговорювали на кожному куті. Дуже швидко ця новина обросла новими деталями: поруч з артисткою завжди знаходився колумбійський шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво. Дійшло до того, що почали вважати батьком.

Наталія Могилевська розкрила особистість чоловіка, який зробив її вагітною. Відривок статті про вагітність співачки

Подейкували і про зв’язок Наталії з Дмитром Гордоном, з яким вони багато років дружать.

Дмитро Гордон і Наталія Могилевська
Наталія Могилевська розкрила особистість чоловіка, який зробив її вагітною

Наталія Могилевська розкрила особистість чоловіка, який зробив її вагітною

Апогеєм цієї історії стала раптова госпіталізація Наталії під час виступу. Подейкували, що до цього стану артистку довело саме її цікаве положення.

Однак, правда виявилося бути більш нудною. Виявляється, зірка брала участь у зйомках фільму “Київський торт”, де за сценарієм була вагітна.

Наталія Могилевська розкрила особистість чоловіка, який зробив її вагітною

Тож винуватцем того, що Наталя була вимушена днями ходити з величезним животом став ніхто інший, як Олексій Шапарев – режисер кінострічки.

Варто відмітити, що фільм успіхом не користувався і, напевно, єдина причина, через яку його досі згадують — таємнича вагітність Наталі Могилевської, яка раптово розпочалася, і так само раптово закінчилася.

Втім, залишилися і ті, хто попри зізнання Могилевської у грі у вищезгаданому фільмі, вважають, що таким чином Наталії вдалося уникнути розкриттю деталей особистого життя. Інакшими словами, досі залишаються люди, які вірять, що Наталія таки народила, і в цьому також є сенс.

Схожі новини