Світлана Лобода вперше показала свою особливу дитину: “З тих пір, як він з’явився на світ, я завжди поруч з ним”

1 червня увесь світ відзначає День захисту дітей. З такої нагоди відома українська співачка Світлана Лобода в Інстаграмі відверто розповіла про те, що має особливу дитину:

“Мене завжди оточували діти, і я завжди мріяла про велику сім’ю! Моє життя стало абсолютно іншим з моменту появи в ній моїх дівчаток Єви і Тільди. Я рідко розповідаю про свою родину, але я дуже до неї прив’язана. Як у кожної звичайної людини в моїй сім’ї є і місце для білю, і місце для гордості. Мій улюблений похресник Андрюша — особлива дитина і з тих пір, як він з’явився на світ, я завжди поруч з ним. Допомагаю йому відчувати себе впевненішим в цьому непростому житті і ніколи не переставати вірити в диво”.

Світлана Лобода з обома доньками – Тільдою і Євою
Світлана Лобода вперше показала свою особливу дитину

Артистка дуже любить дітей і впевнена, що жоден малюк не має страждати через дії дорослих людей. Це особливо актуально в нинішні непрості часи, коли від рук окупанта гине майбутнє покоління українців:

“Кожній дитині важливо відчувати підтримку та безумовне прийняття. Безумство дорослих не повинно відбирати у наших дітей право на щастя. І ми маємо зробити все, щоб наші діти змогли жити в процвітаючому світі. Там, де є любов, немає місця ненависті”.

Своє зізнання Світлана Лобода доповнила відео з Андрійком, на якому розмовляє з ним по відеозв’язку, і робить це українською мовою — з початком війни співачка активно займається волонтерською діяльністю і боронить інформаційний фронт.

Схожі новини