Єгор Гордєєв з “Сніданку з 1+1” припав до Нелі Шовкопляс і поцілував її на очах у всіх: “Я не міг цього не зробити”

Знаменитий український телеведучий Єгор Гордєєв здивував фанатів ранкової програми раптовим поцілунком з Нелею Шовкопляс. Усі деталі в нашій статті.

Стосунки двох телеведучих Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс залишається вельми цікавою темою для обговорення фанатів ранкової програми “Ранок з 1+1”. Інколи їхнє спілкування балансує на межі флірту та дружніх жартів, а інколи зірки відверто дозволяють собі прояв почуттів. Формат шоу лише підігріває цю взаємодію, адже має легкий та розважальний характер.

Єгор Гордєєв припав до Нелі Шовкопляс і поцілував її на очах у всіх

Варто відмітити, що Неля є заміжньою жінкою та виховує синів, натомість Єгор затятий холостяк, який не приховує, що не воліє одружуватися. І не дивлячись на це, шанувальники цього тандему продовжують їх “шиперити”.

Декілька місяців тому Неля та Єгор лише сильніше розпалили цей вогонь, адже телеведучий прямо перед камерами та на очах у багатотисячної аудиторії дозволив собі поцілунок. Так, знаменитість знаходився позаду Шовкопляс, не стримався та міцно поцілував її у голову. При цьому поцілунок виявився дуже емоційним та ніжним.

Єгор Гордєєв припав до Нелі Шовкопляс і поцілував її на очах у всіх. Скріншоти особистої сторінки Єгора

Відповідне відео телеведучий опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, воліючи, щоб це побачили усі. У дописі до ролику було написано на англійській мові:

“Я не міг (могла) цим не поділитися”

Необхідно відзначити, що Гордєєв та Шовкопляс, не дивлячись на дуже різні характери та погляди неймовірно здружилися. Саме тому їхня пара стала настільки популярною на телебаченні. Уявити цих двох з іншими партнерами просто неможливо.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини