Знайшлася покинута дружина Арсена Мірзояна, яку посунула Тоня Матвієнко: “Краще зараз, ніж ніколи”

Зі спадкоємицею легендарної артистки Ніни Митрофанівни Арсен Мірзоян зустрівся під час участі у вокальному шоу “Голос країни”. Як з’ясувалося, спершу Антоніна він не вподобав. Все через те, що коли вони вперше побачилися, Тоня не привіталася. Але це непорозуміння швидко було вичерпано.

По закінченню проєкту Мірзоян покликав Матвієнко їхати з ним у тур. Так зрештою вони обидва і не помітили, як зрозуміли, що їх тягне одне до одного. Арсен довго вагався — як бути, як сказати дружині та чи варті взагалі нові почуття того, щоб перекреслити все своє життя, побудоване до зустрічі з Тонею.

У відвертому інтерв’ю для програми “Життя відомих людей” на телеканалі 1+1 співак зізнався, що близько року жив з цими думками:

“Я вирішив, що я буду чесним. Не треба робити гірше нікому, і я подумав, краще зараз, ніж ніколи”.

Тоня Матвієнко емоційно попрощалася з Арсеном Мірзояном
Знайшлася покинута дружина Арсена Мірзояна, яку посунула Тоня Матвієнко

Так Анна Мірзоян і залишилася самотньою, хоча стосунки екс-подружжя зберегло нормальні. Арсен переписав спільно нажите майно на дружину і продовжує брати участь у житті синів.

Знайшлася покинута дружина Арсена Мірзояна

З’ясувалося, що колишня дружина артиста з його дітьми наразі перебуває в Запоріжжі. Попри доволі неспокійну ситуацію, Арсен не став звідти їх вивозити, оскільки впевнений, що Запоріжжя стоїть міцно, але в будь-який момент готовий приїхати та усіх забрати, якщо така необхідність з’явиться. Тоня Матвієнко, яку охрестили розлучницею, зі своєю попередницею не спілкується.

Арсен Мірзоян з колишньою дружиною і Тонею Матвієнко
Знайшлася покинута дружина Арсена Мірзояна, яку посунула Тоня Матвієнко

Схожі новини