Оля Полякова зізналася, чим заробляла на життя до кар’єри співачки: “Засовували у кофточку по 100 доларів”

Знаменита українська виконавиця Оля Полякова по особливому відкривається під час своїх бесід з телеведучою Машою Єфросиніною. Їхнє ток-шоу стрімко набирає популярність саме завдяки щирості та актуальності питань, які вони обговорюють.

Оля Полякова зізналася, чим заробляла на життя до кар’єри співачки

Як виглядає особняк Олі Полякової
Оля Полякова зізналася, чим заробляла на життя до кар’єри співачки

Інколи кожна з них розповідає вельми цікаві деталі, які жодного разу не були озвучені у попередніх інтерв’ю. Так, нещодавно Оля Полякова зізналася, що мала досвід виступів вечорами у шинках, де їй вдавалося заробити 100 доларів за раз. Власне, коли майбутня знаменитість зрозуміла, наскільки більше їй вдається заробити, ніж її мамі, яка вдень приносила всього 10 доларів, вона зрозуміла, що хоче бути співачкою.

“Ввечері я співала в шинку і дядьки іноді засовували мені в кофтинку 100 доларів, коли моя мама заробляла 14 доларів на місяць, працюючи лікарем. А я отримувала 100 доларів, коли я 9 разів заспівала”, – згадала Оля Полякова.

Варто відмітити, що не так давно найперший продюсер Полякової розповідала журналістам, що вона вклала у майбутнє співачки шалені гроші, але та, зустрівши майбутнього чоловіка Вадима, покинула її, не відпрацювавши контракт та затрачені на неї кошти. Жінка залишилася дуже ображеною на свою колишню підопічну, адже колись її вмовляли взяти юну особу під нагляд та влаштувати їй кар’єру. Тим не менш, деякі шанувальники артистки вважають, що таким чином продюсерка вирішила просто нажитися на Олі та завідомо розповіла про неї неправду.

Схожі новини