Хто з “Вечірнього кварталу” пішов захищати Україну: Євген Кошовий згадав колег, яких забрали в армію

24 число назавжди змінило нас та нашу державу. Сьогодні більшість українців докладає багато зусиль для перемоги. Чимало творчих людей, хореографів, акторів, музикантів пішли на фронт. Серед них і учасники улюбленого багатьма розважального шоу “Вечірній квартал”.

Євген Кошовий, який нещодавно дав інтерв’ю “Українській правді”, розповів журналістам про своїх колег, які також долучилися до лав захисників.

Одним з найпопулярніших акторів студії є Олександр Пікалов. У нього було багато цікавих номерів та влучних жартів, проте, найбільше полюбився глядачам артист за пародії на президента-втікача Віктора Януковича. Ну дуже схоже пародіював мову екс-голови держави чоловік. Зараз він служить у Нацгвардії. За словами Кошового, його колега багато волонтерив, а згодом вирішив зі зброєю у руках захищати рідну державу.

Втім, у вільний час встигає з Євгеном знімати розважальний матеріал.

Проміняв сцену “Вечірнього кварталу” і Володимир Мартинець. Його у 2018 році запросили до авторства у проєкт. Та згодом гуморист почав брати участь і як актор. Він також служить у Нацгвардії разом з Олександром Пікаловим. Вдома на артиста чекає дружина та донька.

Нагадаємо, що у 2014 році учасники програми вже побували у зоні бойових дій. Вони їздили з концертами у зону АТО. Кілька разів були знаменитості у Луганській та Донецькій областях. Допомагали матеріально захисникам.

Схожі новини